Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
nadaje się, i nie ma znaczenia jakiej firmy, bekers,domalux, dekoral. Badzo dobrze kryje i dobrze się ją nakłada zarówno pędzlem jak i gąbką.
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję za odpowiedź Smile Znalazłam odcień, który bardzo pasuje do tła kilku moich serwetek. Już pomalowałam tą dziwność udająca osłonkę na doniczkę. Wydaje mi się, że jest nieźle. Troszku sie zaniepokoiłam, że ma połysk. Ale wydaje sie niezła póki co to wszystko mi sie wydaje). Ale tak sobie myślę, że próbować warto, nawet jeśli mam nabrać pewności, że to nie dla mnie. Póki co bardzo mi sęe podoba to co robię (żeby tylko więcej cierpliwości mieć...)
Odpowiedz
Nie przejmuj się połyskiem, może tak się dziać, kiedy farba jest jeszcze mokra.
I dobrze, że podoba CI się to co robisz to najważniejszeSmile , dla mnie jest niesamowitą odskocznią od problemów i relaksem, choć ostatnio przeprosiłam się z drutami i szydełkiem,nawet czapę dziecku zrobiłamSmile
Odpowiedz
Virgo - coś czuję, że niedługo będzie z Ciebie dekupażystka całą gębą! Big Grin Chciałabym mieć tyle zapału...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A zmatowiłaś papierkiem ściernym to cudeńko drewnopodobne, przed malowaniem??
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Nie zmatowiłam przed malowaniem - było matowe (z połyskiem to farba co to jej użyłam).
Mój tata popadł w zachwyt (tatusie tak mają Wink) i zabrał to coś do siebie. Syn mówi, że już jest w użytku - na centralnym miejscu parapetu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Reklama
Ach ci ojcowieSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
pewnie córusia tatusia Smile i dobrze Smile

doniczka fajnie zrobiona. Czy widzę ciemną farbę wyjechaną poza brzeg dolnego paska doniczki? zamaluj ją jasną i będzie cudnieSmile
Odpowiedz
callisto, właśnie nie córunia tatunia tylko tatunio fioł na punkcie roślinek, doniczek, podstawek i takich tam... Wink
Odpowiedz
Bardzo fajna doniczka - nie dziwię się tacie! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości