Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miriamart - zapraszam
#81
Zielona Żabko - ceny które widziałas w galeriach są powiększone o prowizję galerii. U mnie w pracowni te szkatułki sa średnio 10 może 15 zł tańsze Smile
Pozatym dziewczyny ceńcie swoją pracę. Przykładowa cena szkatułki to jest 15zł surówka plus motyw farby lakiery to dodatkowo 10zł już jest 25zł. Jeśli zamawiamy w sklepie internetowym to trzeba do kosztów doliczyć przesyłkę średnio kolejne 10 - 15zł jak kupuje się więcej rzeczy to te koszty są mniejsze bo rozkładają się na kilka sztuk. No i trzeba dodać też nasz czas i pracę (lakierowanie conajmniej kilkanaście razy ze szlifowaniem) w zależności od stopnia trudności.
Odpowiedz
Reklama
#82
Piękne,piękne i jeszcze raz piękne,a zegar to chyba po nocach będzie mi się sniłWink
Odpowiedz
#83
Ja mam 2 sklepy papiernicze obok mnie.
W jednym pani interesuje się decoupadem to w czasie pracy (jest właścicielką) robi cudeńka (można je w tym sklepie kupić). A kleje, farby, serwetki sprzedaje po kosztach.
Drugi sklep jest odpowiednikiem sklepu internetowego. Znaleźć go to sztuka. Ale jak raz się trafi to już potem łatwo. Ceny tam są stosunkowo niskie.
Nielubie płacić za przesyłką wiec rzadko kupuje przez Internet. A że zrobię 5 km to nie problem bo z głowy mam spacer z dzieckiem.
Odpowiedz
#84
Żabko napisz mi proszę na pw (bo nie wiem czy mozna tak oficjalnie na forum) namiary na ten tani sklepik internetowy... Big Grin Ślicznie proszę Big Grin

A to moje ostatnie prace. Butelki na nalewki... Szukam jeszcze do nich korków...

[Obrazek: b1.1.jpg]

[Obrazek: b1.2.jpg]

[Obrazek: b1.3.jpg]

[Obrazek: b1.4.jpg]

Co o nich myslicie? Big Grin
Odpowiedz
#85
Butelczyny superaśneSmile
Odpowiedz
#86
Ale czadowe. Piekny ksztalt butli.
Pasowalyby do mojej kuchni, na poleczce bym postawilaSmile
Odpowiedz
Reklama
#87
Fajne butle, jeszcze tylko napełnić czymś dobrym....
Odpowiedz
#88
Świetne butleSmile
Odpowiedz
#89
Fajniutkie Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#90
Ja myślę, że Ty myślisz, że my myślimy, że świetne...
I dobrze myślisz Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl