Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miriamart - zapraszam
Bardzo ladne.
Odpowiedz
Reklama
fajna flaszeczka1
Odpowiedz
I mnie się podoba bardzo.... Smile
Odpowiedz
Podobają mi się butelki, koronki są papierowe?
Odpowiedz
tak też myślałam. Spróbuję zrobić koronki z dziurkaczy, ciekawe jak się sprawdzi Huh
Odpowiedz
Tak koronki są papierowe i z empika Big Grin mają kilka ciekawych wzorów Tongue
Odpowiedz
Reklama
(01-23-2012, 03:30 PM)callisto napisał(a): tak też myślałam. Spróbuję zrobić koronki z dziurkaczy, ciekawe jak się sprawdzi Huh

Masz fajny pomysl. Tylko dobry papier trzebaby bylo wziac, co by za gruby nie byl. Moze ryzowy ale nie taki do decu ale taki do kaligrafii? Mam cala rolke takiego cuda to moze przy okazji wyprobuje.
Odpowiedz
(01-23-2012, 10:39 PM)Shanna napisał(a):
(01-23-2012, 03:30 PM)callisto napisał(a): tak też myślałam. Spróbuję zrobić koronki z dziurkaczy, ciekawe jak się sprawdzi Huh

Masz fajny pomysl. Tylko dobry papier trzebaby bylo wziac, co by za gruby nie byl. Moze ryzowy ale nie taki do decu ale taki do kaligrafii? Mam cala rolke takiego cuda to moze przy okazji wyprobuje.

Niekoniecznie... Papier moze byc zwykły 80g lub nawet grubszy to wtedy zrobi nam się relief i będzie decu 3D Big Grin
wrzucę coś nowego Big Grin Storczykowy komplecik. Podkładki i kartka okolicznościowa typu swing Big Grin

[Obrazek: st1.1.jpg]

[Obrazek: st1.3.jpg]

[Obrazek: st1.2.jpg]

[Obrazek: k5.5kwadrat.jpg]

[Obrazek: k5.4.jpg]

[Obrazek: k5.3.jpg]
Odpowiedz
Cudna ta kartka, nawet nie dociekam jak zrobiona, bo to wyższa szkoła jazdy.... Smile
Odpowiedz
(01-30-2012, 09:53 AM)Lady_Slonko napisał(a): Ależ piękna ta kartka, niesamowite wrażenie robi takie wycinanie i składanie. A te spękania na podkładkach to już w ogole cudne, czym je wypełniłaś?

Spękania wypełniam rozwodniona farba akrylową w wybranym kolorze Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl