Panel Logowania
Nazwa użytkownika: Hasło:
Zapamiętaj Zgubiłeś hasło?

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsze kroki
12-15-2010, 10:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-15-2010 10:34 PM przez callisto.)
pierwsze kroki
Oglądałam, zachwycałam się waszymi karteczkami i też spróbuję. do wykonania zastosowałam tekturkę falistąm sorki za zdjęcie , ale po zmiejszeniu wyszło co wyszło ...

czy powinnam coś zmienić? proszę o rady. Na drugiej stronie będą życzenia na czerwonej kartce wycięte nożyczkami falistymi.

picasa
Reklama
12-15-2010, 11:09 PM
RE: pierwsze kroki
Bardzo fajma karteczkaWink
Taka tekturka jest swietna baza ale czasem dosc kiepsko sie na niej trzymaja poszczegolne elementy - tym wieksze moje uznanie dla CiebieWink
Zmieniac nie ma co, bo wlasciwie taka kartka juz jest ok. Co najwyzej mozesz ja rozswietlic np. posmarowac gwiazdki klejem i posypac brokatem. Albo zamiast tego przewiaz przez calosc (na dlugosc tuz przy zgieciu) jakas satynowa cienka wstazeczke.
Teraz z innej strony - nie zmieniaj bo po co, ale pomysl na przyszlosc- Mikolaja przykleilabym ma 'pads 3D' (takie specjalne poduszeczki. Bardzo je lubie przy kartkach, a dzieki nim praca nabiera glebi i kartka nie wydaje sie taka ''splaszczona''. Zyczenia mozna tez wydrukowac jakas fajna czcionka i wkleic od srodka, potem wystarczy sie tylko podpisac.
Pokombinuj z innymi kartkami a sama zobaczysz co Ci sie najbardziej podoba.
12-16-2010, 02:11 AM
mikołaj odstaje, tyle że nie nie widać dobrze na zdjęciu ( kiepsko zrobioneBlush ) Już wcześniej poradziłaś mi te poduszeczki, za co jestem ci wdzięczna. W sklepie wszystko za 4 zł dostałam taśmę 2 mm, pocięłam ją i przymocowałam mikołajka.
Z dodatkiem brokatu powiadasz, spróbuję pokombinować.
I jeszcze raz dziękuję za porady Smile

picasa
12-16-2010, 01:30 PM
Naprawdę fajna, wesoła karteczka.

Reklama
12-16-2010, 05:37 PM
Mnie tez się bardzo podoba!! Brawa dla Mikołaja!!!!!!!!!!

Shy
12-18-2010, 12:37 AM
Bardzo fajna wesoła kartka Smile

12-18-2010, 02:17 AM
śnieżki posypałam brokatem i kartka prezentuje się lepiej. Dzięki kobitki za miłe słowa.

picasa
Reklama
12-18-2010, 08:32 PM
Na nas zawsze mozesz liczycWink Ciesze sie, ze sie udalo.
12-19-2010, 12:13 AM
och, kochana, oczywista oczywistość ( masło maślane :|) tzn, ma się rozumieć, że mogę liczyć na Was. Jak dobrze, że jesteście Smile

picasa
02-07-2011, 01:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2011 01:34 AM przez callisto.)
Dzieciątko przyszło i poprosiło o kartkę dla strażaka, a że spodobały mi się życzenia w pudełeczkach to zrobiłam tak.
[Obrazek: P1030361.JPG]
[Obrazek: P1030363.JPG]

picasa
Reklama
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Decoupage Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS