Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajrzyj do mojej komody.. "ptaszek dla Marty" str 393
Masz duży dorobek Smile Ładnie ci wychodzi krak.

Odpowiedz
Reklama
(11-20-2010, 12:35 AM)eupsychia napisał(a): Masz duży dorobek Smile Ładnie ci wychodzi krak.

wielkie dzieki za dobre słowo
pozdrawiam
Grażka

Przed porządkami w moim wątku były tu moje kolczyki, ale przeniosłam je do innego działu, tam gdzie ich miejsceTongue a wszystko w ramach porządków..., ale decu i owszem

[Obrazek: IMG_6444.JPG]

[Obrazek: IMG_6491.JPG]

[Obrazek: IMG_6501.JPG]

[Obrazek: IMG_6513.JPG]

[Obrazek: IMG_6503.JPG]

Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Faktycznie warto było czekać na fotki!! Ze wszystkich prac najbardziej podobają mi się kolczyki- te ostatnie!! - tylko chyba na biżuterię mamy osobny wątek- pewnie admin Ci przeniesie te posty!
Shy
Odpowiedz
Super kolczyki! Właściwie trudno powiedzieć które najpiękniejsze,zależy do czego komponowane.Np.ja nie lubię turkusowego koloru jako koloru,ale te kulki są świetne.Błyskotek też nie lubię,ale te kryształowe kolczyki założyłabym chętnie na wieczór.Ogólnie pięknie!!Dawaj naszyjniki!!
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
No kochana teraz zaszalałaś z tymi kolczykami są cudaśne !!! zabieram te kuleczki koralowe! Robisz serduszka i jestem ciekawa jakie jeszcze drzemią w tobie talentyBig Grin pokazuj więcej takich cudności Smile
Odpowiedz
Cześć dziewczyny - dzięki za dobre słowo
a z tymi kolczykami z kryształów Swarovskiego to jest tak, że one pasują do wszystkiego - zawsze wyglądają elegancko i na miejscu i o dziwo nie rażą do żadnego stroju - ubierasz się wieczorowo i do tego piękne migdały swarovskiego w zupełnie innym kolorze niż np. sukienka i wierzcie mi wygląda to rewelacyjnie. Wskoczysz w dżinsy - proszę bardzo te mniejsze niebieskie serduszka, albo rubinowe migdały - i jest super. No to się rozgadałam
A wczoraj w bezsenną noc uszyłam oto takiego kotka (korona na uchu jeszcze wymaga doróbek), a noc wcześniej butelkę po wypitym z mężem winie. Ale jeszcze potrzebuje lakieru i szlifu

Słodkich snów

Butelkę wkleiłam wcześniej a kotka wrzucę w inne miejsceSmile
Odpowiedz
Reklama
Kotek super.I pomyśleć,że ścinki tkanin wyrzuciłam ostatnio (leżały jakieś 10 lat) A co dajesz w środek tych maskotek?
Do butelczyny wlej nowego wina i będzie znów przyjemnie!
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Widze ze nie tylko ja pracuje po nocachWink Przy dwojce lobuzow z wielkimi pokladami energii ostatnio niewiele sie da zrobic.
Kolczyki piekne. Ostatnie sa cudowne. Mam bardzo podobne (Co prawda nie robilam ale kupilam caly zestaw: kolczyki, naszyjnik i bransoletke) w odcieniach rozu, czerni i zlota. Swietnie sie nosza. I kazdy zawsze pyta skad to mamWink
Kotek fajny. Ja nie uszylabym go nawet w miesiac a co dopiero w jedna noc. Mam dwie lewe do szycia. Igly i nici mnie nie lubia ...z wzajemnoscia.
Odpowiedz
Ja bym chyba zrezygnowała z opadów tego dziwnego śniegu na butli... ale kotek super!!!
Shy
Odpowiedz
(11-21-2010, 07:51 PM)truskawka napisał(a): Ja bym chyba zrezygnowała z opadów tego dziwnego śniegu na butli... ale kotek super!!!

Ja tez chętnie bym zrezygnowała z tego śniegu - ale niestety nie mogę - bo ten śnieg Kochana napaćkany został przez mojego wnuczka, który stwierdził że gwiazda betlejemska bez śniegu to jakoś tak nie bardzo... no i nie miałam sumienia odmówić - toć to tylko butelka
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości