Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajrzyj do mojej komody.. "ptaszek dla Marty" str 393

No i znalazlam jedyne zdjecie gdzie pojemnosc jest ponizej 500 kilobajtow - no i jakos wlazło - ten komplet to druga rzecz jaką zrobiłam pierwszy robilam herbaciarke ale pojemnosc wielka - ale dziewczyny zglebiam temat - cierpliwosci - wczoraj w nocy powalczylam no i tym samym mam za sobą kolejne ćwiczenia hihi....
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Fajny komplecik, kraczek na ramce wyszedł pierwsza klasa! Na pudełeczku ładny motyw z różą Smile
Podpowiem Ci byś odkręcała śrubokrętem zapięcia a unikniesz kombinowania z malowaniem dookoła tych miejsc. I pytanko co to jest za rysa na róży?
Odpowiedz
Wiesz co nie wiem, sprawdziłam i nie wiem skąd na zdjęciu to się znalazło, nie mam pojęcia - szczerze powiedziawszy nawet nie zwróciłam na to uwagi.... kurcze !
[Obrazek: IMG_5958.JPG]

[Obrazek: IMG_5899.JPG]

[Obrazek: IMG_5966.JPG]

[Obrazek: IMG_6473.JPG]

[Obrazek: IMG_5941.JPG]

[Obrazek: IMG_5661.JPG]

[Obrazek: IMG_5928.JPG]
Odpowiedz
Najprawdopodobniej ta rysa powstała w programie graficznymWink
Możesz wstawić link, ale lepiej ogląda się prace w postach. W picasie jest możliwość poprawiania zdjęć więc zmniejszenie ( skalowanie) tez powinno być
Jasny gwint - klawiatura mi szwankuje, nie dobrze !

Cytat: eupsychia

Jak masz Picasa to możesz wrzucić prace na album internetowy i wklejać adres URL grafiki - w miejscu gdzie piszesz post masz u góry po prawej ikonkę obrazka

a tu http://www.edytujfotke.pl/ wyskoczy ci strona , pod obrazkiem na niebiesko klikasz na zmniejszanie zdjęć przeniesie cie na stronkę a potem klikasz Uruchom edytor zdjęć. Wgra program i wyskoczy ci okienko w którym wybierasz zdjęcie i wybierasz Wczytanie zdjęcia z dysku lub Pobranie zdjęcia z sieci
Adres URL:
Możesz od razu kliknąć jaki procent ma zmniejszyć , albo ruszasz myszką i automatycznie ci zmniejsza. Pozostaje ci tylko zapisać na dysk zmniejszone zdjęcie. Smile a potem już wiesz jak wkleić zdjęcie do posta bo wyżej Ci się udało Smile
Odpowiedz
Asia napisała:
Fajny komplecik, kraczek na ramce wyszedł pierwsza klasa! Na pudełeczku ładny motyw z różą Smile
Podpowiem Ci byś odkręcała śrubokrętem zapięcia a unikniesz kombinowania z malowaniem dookoła tych miejsc. I pytanko co to jest za rysa na róży?
[/quote]

dzięki Asiu - ale to była moja dokładnie pierwsza praca i nawet nie pomyślalam żeby to poodkręcać
Pozdrawiam Grażka

Odpowiedz
Przegladalam wlasnie Twoja galerie na Picassaweb. Moj faworyt to butelki (ja po prostu uwielbiam butelki), konewka i herbaciarka. Pudelko dla chlopca tez fajne, choc przyznam, ze mnie kluje w oczy pomalowane zapiecie. Prace super. Swietnie wyszedl ci crack. Mnie sie nadal nie udaje.
Odpowiedz
Reklama
(11-19-2010, 01:53 PM)Shanna napisał(a): Przegladalam wlasnie Twoja galerie na Picassaweb. Moj faworyt to butelki (ja po prostu uwielbiam butelki), konewka i herbaciarka. Pudelko dla chlopca tez fajne, choc przyznam, ze mnie kluje w oczy pomalowane zapiecie. Prace super. Swietnie wyszedl ci crack. Mnie sie nadal nie udaje.

Hej
Masz racje o te pomalowane zapiecia - ale nawet nie pomyslalam ze to mozna odkrecic - probowalam zmyc ale nie bardzo sie udalo.
Jesli chodzi o kraki - to przekonalam sie ze najlepiej jak dobrze wyschnie. niektore " szkoly" mowia ze powinien byc lekko lepki po przylozeniu palca. Mnie tak nie wyszlo. Dopiero jak dobrze wysechl nakladam gabka farbe i wtedy fajnie wyglada.
Dzieki za dobre slowo
pozdrawiam
Odpowiedz
jak widzę udało się wkleić zdjęcia <brawo> i to ile!! Po obejrzeniu prac stwierdzam, że warto było czekać Smile Prace są ciekawe, najbardziej podoba mi się kanka werther's orginal, świetnie zrobiłaś cieniowanie, mnie nie bardzo ta sztuka wychodzi, ale próbuję dzielnie.
Krak wyszedł pięknie i przecierkiSmile
Odpowiedz
(11-19-2010, 06:25 PM)callisto napisał(a): jak widzę udało się wkleić zdjęcia <brawo> i to ile!! Po obejrzeniu prac stwierdzam, że warto było czekać Smile Prace są ciekawe, najbardziej podoba mi się kanka werther's orginal, świetnie zrobiłaś cieniowanie, mnie nie bardzo ta sztuka wychodzi, ale próbuję dzielnie.
Krak wyszedł pięknie i przecierkiSmile

wielkie dzieki Asiu
Odpowiedz
Cieszę się, że mogłam pomóc Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości