Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja dłubanina :)
Rainbow 
Hej, bawię się w decoupage już jakiś czas, wychodzi lepiej lub gorzej, ale w sumie wciąż jestem amatorem. Nie stosuję skomplikowanych technik ani preparatów, do głupich spękań podchodzę na razie jak pies do jeża, stawiam na prostotę, ciekawy pomysł i kompozycję. Nie bardzo mi pasują klimaty w stylu "słodkie kwiatuszki". Technicznie też temu pewnie dużo brakuje, bo wyznaję zasadę, że to rękodzieło, nie ma wyglądać jak z fabryki  Thumbsup

No dobra, lecimy.

Na początek skrzyneczka na prezent dla koleżanki, która też nie lubi nazbyt słodko"

[Obrazek: f56577bd6aafebc1med.jpg]

[Obrazek: b928a1d31544f329med.jpg]

A to etui na telefon. Polecam zrobienie etui, bo po dobrym polakierowaniu jest dostatecznie trwałe, używałam go chyba kilka miesięcy, pierwsze wysiadły perełki (nie odpadły, a wytarły się Wink), trzeba by zastosować raczej pisak perłowy może... Nie polecam lakierować tylko tyłu, bo on najbardziej jest narażony na ścieranie, no i zgięcia.

[Obrazek: 384a42ff523fb63emed.jpg]

[Obrazek: 3f56e9ab830c2d71med.jpg]

Komódka na biżuterię, czy co tam wsadzicie:

[Obrazek: cda432d9c6dcf040med.jpg]

[Obrazek: 7ee19d833736bd9fmed.jpg]

[Obrazek: 83eabb06646ab9f3med.jpg]

P.S. Czemu forum się awanturuje, że mam 12 obrazków, jak mam 9? Kolejne w następnym poście.
Odpowiedz
Reklama
A tutaj moje pierwsze transfery, knociłam na potęgę, aż wyszły, choć i tak tyłka nie urywały, widać było brzegi, ale nie miałam już sił do lakierowania Dodgy  Renifer i Mikołaj mają nosy zrobione na fajny wypukły błysk taką świetną konturówką bezbarwną, polecam tę rzecz.
[Obrazek: 0c4e84d9b733fa48med.jpg]

[Obrazek: 2180ef2c16ea4c08med.jpg]

[Obrazek: 7395e29c1a9a31aemed.jpg]

(przepraszam za małą reklamę sklepu, ale ta nazwa i tak nikomu nic nie zareklamuje)
Odpowiedz
Fajne prace. Muszę jednak powiedzieć, że z fabryki, czy z ręki, to jednak papier ścierny, papier ścierny i lakierowanie, lakierowanie, lakierowanie. Bo tutaj tego wykończenia brakuje. Może być matowe, ale jednak wypracowane.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
To prawda, że prace fajne, ale też prawda, że tego wykończenia brakuje. Jeśli, to początki Twojej przygody z dekupażem, to naprawdę jest dobrze. Niestety bez papieru ściernego i lakierowania ani rusz. Tak to jest z tym decu, tu potrzeba mnóstwa cierpliwości Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Prace ładne,ale... jak wyżej. Jak i Grarut uważam, że jak na początek to bardzo dobrze.
Odpowiedz
fajne, ale bez tych perełekSmile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki za opinie, choć co do lakieru i szlifowania, to zastanawiam się, jakim cudem to widzicie, bo nad jakością zdjęć też muszę popracować Wink Robione jeszcze starym telefonem i nie zawsze w dobrym świetle, bo nie mogłam się doczekać, żeby się nie pochwalić mamie na przykład Wink Po szkatułce z motylem najbardziej chyba widać, ale ona była robiona na szybko, bo musiałam produkować, jak współlokatorki nie było w domu, miała być niespodzianka. Zresztą na białym to chyba cudów nie będzie...

A perełki... no cóż, ja je lubię. Poza tym to były początki, miałam (i w sumie nadal mam) nie za dużo dodatków i preparatów, więc jak kupiłam spory blister, to korciło mnie wkładać je wszędzie. Blush
Nocny mózg to Penelopa, która w nocy pruje starannie utkany za dnia dywan sensów. [O. Tokarczuk]
Odpowiedz
Naprawdę ładne prace, wszystkie mi się podobają a gdyby nie było perełek to już naprawdę by było jak dla mnie super.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości