Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa z transferem
Transfer zrobiony na klockach do spalenia Smiletrochę oszlifowane sfrezowane boki i gotowe.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Reklama
Wow rany, transfer Ci wyszedł pierwsza klasa, podziwiam i zazdroszczę. Jak robiłeś?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Najpierw  wałkiem z gąbki  pokrywam  wydruk cienką warstwą lakierem bezbarwnym i pozostawiam do wyschnięcia po wyschnięciu ponownie pokrywam wydruk lakierem i naklejam na drewno czekam aż dobrze wyschnie i zaczynam zabawę z rolowaniem.

Jeszcze taki świecznik i obrazek sobie zrobiłem.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
AAAAA takie buty, no muszę zatem tak spróbować, bo mi te transfery nie wychodzą kompletnie, dzięki. Tematyka transferów zupełnie nie moja bajka ale samo ich wykonanie miodzio.
Odpowiedz
O transfery super. 
Gosia coś Ty się uparła, że Ci nie wychodzą. Zajrzyj na spód swojej herbaciarki z Rowów i z ręką na sercu powiedz, że Ci nie wychodzą. Oj kłamczuszko, kłamczuszko :Tongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Bo jak wiesz wyjątek potwierdza regułę jedynie.
Odpowiedz
Reklama
No oczywista oczywistość Tongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Czyli robicie sobie ze mnie jaja no szkoda bo myślał że to forum jest żeby sobie pomagać.
Odpowiedz
??? Dziewczyny dyskutują między sobą, bo nie zawsze im wychodzą transfery. Chyba jakaś Twoja prośba o pomoc musiała się skasować, sprawdź proszę, bo nie widzę. Dla mnie transfery są bardzo w porządku, natomiast estetyka też zupełnie nie moja, ale to jakby inna sprawa.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Tomek, nikt tu sobie jaj nie robi, mi naprawdę nie wychodzą transfery, raz mi się udało fuksem i wielkie halllllo. AAA co do jaj, oczywista oczywistość, że sobie czasem robimy ale to się zorientujesz kiedy, jak nas bliżej poznasz. Co do transferu, jutro mam zamiar spróbować po raz kolejny ale tym razem wg Twojego sposobu, trzymaj kciuki bo na pracy konkursowej robię.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości