Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
#1
Oto moje pierwsze prace decou sprzed 2,5 miesiaca. Teraz juz troche tego naprodukowalam. Bede wrzucac po kolei. Konstruktywna krytyka mile widzianaWink

Talerz drewniany z Ikea np na sery
   
   
   

Pudeleczko na drobiazgi ktore znalazlo juz swoje miejsce w pobliskiej kafejce
   
   

Kolejne wypocinki
Ramka na zdjecie synka
   
Chusteczniki
   
   
   
Skrzynka z Ikea na na ziola lub owoce
   

Pudelko tekturowe na prezent
   
Stara miska przerobiona na nowa Wink
   
Doniczka na bazylke
   
Odpowiedz
Reklama
#2
Oki. Dziekuje za opinie. To nie kawiarnia tylko taki moj fanpage na facebooku gdzie wrzucam te fotki. Bede w takim razie wrzucac bez logo juz. Wiem wlasnie ze te pierwsze prace malo szlifowalam. Prawie wcale. Teraz juz bardziej dopieszczam Wink
Odpowiedz
#3
Oki. To nastepne w kolejce deseczki i pierwsza i jak narazie jedyna proba malowania firaneczki Wink
   
Odpowiedz
#4
No prawda, dryg masz. Poczekam na te dopieszczone, bo tu to faktycznie - szlif, lakier.
Za firaneczkę wieeelki plus, za całą deseczke wręcz Smile
Odpowiedz
#5
podobają mi się Twoje prace, czekam na więcejSmile
Odpowiedz
#6
Bardzo ładne prace Smile Trzeba dopieścić, ale komponować potrafisz. Bardzo fajna kolorystyka prac i dobór motywów. Też czekam na więcej Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziekuje Wam za mile slowa i podpowiedzi. Pol nocy spedzilammna czytaniu o szlifowani i widze ze musze i tak jeszcze bardziej sie do tego pzylozyc. Narazie jeszcze powklejam to co naprodukowalam do tej pory, a zaraz sniadanko i biore sie za machaniem papierem sciernym na nowych projektach. Milego dnia Wam zycze Wink
Odpowiedz
#8
Moje pierwsze prace też były bez szlifowania, więc się nie przejmuj Wink I też za bardzo się nie zafiksuj na tym punkcie, bo decoupage ma przede wszystkim sprawiać przyjemność i podobać się Tobie czy osobom, które obdarujesz Smile Ja właśnie na początku trochę się przeraziłam jak poczytałam o kilkudziesięciu warstwach lakieru i o szlifowaniach, bo akurat mi to najmniej sprawia przyjemności w decou Wink
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#9
Moje pierwsz eprace też praktycznie nie były szlifowane, więc się nie martw Wink sporo prac i jak na początki super wszystkie Smile bardzo podobają mi się chusteczniki Smile
Odpowiedz
#10
Dziekuje raz jeszcze za komentarze. Nastepne w kolejnosci pokazuje pudeleczko na drobiazgi, gdzie probowalam cieniowania. Jeszcze nieumiejetnie niestety, ale pierwsze koty za ploty Wink. Srodek byl sam w sobie ladny wiec go nie ruszalam.
   
   

No i pierwsza butelka po winku
   
   

I jeszcze jako ostatnia na dzis stara skrzynka z Ikei, ktora 7 lat stala taka bidna nawet nie zabejcowana Wink
   
   
   

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl