Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
#21
kobitki moze glupie pytanie, ale kto pyta nie bladzi ;0 zabieram to znaczy lubie to, zapisuje i moze skopiuje tak? Wink))
Odpowiedz
Reklama
#22
Oki. Dziekuje za wyjasnienieWink
Odpowiedz
#23
powiem ci ze odczekalam kilka dni i dzisiaj obejrzalam woskowane pudelko i calkiem fajnie sie prezentuje, po kilku warstawach lakieru i polerowaniach nalozylam ostatniai wlasnie wtedy troche wosku dalam i sciereczka miekka glaskalam ile sie da Smile
nie mam fotki z dzisiaj niestety bo juz maz do sasiada z prezentem polecial Smile

kurcze blondynka ze mnie chyba, nawet regulamin i zasady jeszcze raz przeczytalam i dalej nie do konca kumam o co chodzi z tymi wymianami i zabieraniemSmile
moze jak ktoras z Was znajdzie chwilke to mi tak szybciutko napisze proszeSmile
Odpowiedz
#24
no to teraz juz wiem, ide sobie teraz pozabierac pare rzeczy z Waszych galerii, dziekuje jeszcze raz oli Smile
Odpowiedz
#25
(01-15-2017, 03:55 PM)grarut napisał(a): Znaczy wymianka, Ty mi zrobiony, a ja Tobie do zrobieniaBig Grin Ale leniwa jestem.

PADŁAM Big Grin

Fajne te Twoje prace, podobają mi się Smile Skarbonki i talerz super. Piórnik trochę mniej mnie przekonuje, ale to ze względu na kolorystykę.

Co do zabierania to tak jak Oli pisała - to tak tylko wirtualnie zabieramy pracę dla siebie Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#26
Ale narobilam z tymi pytaniami Wink
Pewnie ze biore te niedorobione talerzeWink cos tam na nich domaluje i przekaze dalej hihi
Odpowiedz
Reklama
#27
Bardzo sie coesze ze podoba sie Wam to co robie. To bardzo motywujace jestWink
Dzis dokladam kolejne staruszki
Pudeleczko z miejscem na zdjecie
   
I dwa pudelka na drobiazgi
   
   
   
   
Odpowiedz
#28
Aż miło popatrzeć jak C dekupażowe motyle latają po brzuchu Happy
To ja se zabieram pierwsze cudne pudło z ostatniego rzutu Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#29
Ooo, jest klimacik..!  No nieźle, nieźle. To staruszki..? Alem ciekawa młodzieży i dzieci.. Wink
Odpowiedz
#30
(01-18-2017, 08:08 PM)Virgo_777 napisał(a): Ooo, jest klimacik..!  No nieźle, nieźle. To staruszki..? Alem ciekawa młodzieży i dzieci.. Wink

To wiesz co Kochana wrzuce dziecko. Tylko powiem tak. Sama widze roznice pomiedzy tymi pracami gdzie tylko pomizialam papierem, a tymi nowymi. Ale chyba sobie za wysoko poprzeczke teraz postawilam i ciagle wydaje mi sie, ze to jeszcze nie to ;(
   
   
   
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl