Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
kobitki moze glupie pytanie, ale kto pyta nie bladzi ;0 zabieram to znaczy lubie to, zapisuje i moze skopiuje tak? Wink))
Odpowiedz
Reklama
Niee, zabieram wirtualnie. Ja mam pełen stryszek takich zabranych rzeczy.
Nikt tu nie kopiuje, nikt nie zapisuje. Jak chce się zainspirować, to wyraźnie pyta :-)
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Oki. Dziekuje za wyjasnienieWink
Odpowiedz
Skarboneczki obie śliczne i chciałam obie przygarnąć, ale hira była pierwsza. W takim razie biere se talerz, a Tobie oddam swój, tyle, że nie jest zrobiony. Znaczy wymianka, Ty mi zrobiony, a ja Tobie do zrobieniaBig Grin Ale leniwa jestem.
Szlifowanie ważna rzecz. Ja to szlifuje po 5 warstwach lakieru, a potem co 2-3 warstwę, tak długo, aż uzyskam taflę. No fakt upierdliwe jest to straszliwie, ale co zrobić. Ale z tym woskiem, to mnie zaskoczyłaś. Może to i dobry pomysł.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
powiem ci ze odczekalam kilka dni i dzisiaj obejrzalam woskowane pudelko i calkiem fajnie sie prezentuje, po kilku warstawach lakieru i polerowaniach nalozylam ostatniai wlasnie wtedy troche wosku dalam i sciereczka miekka glaskalam ile sie da Smile
nie mam fotki z dzisiaj niestety bo juz maz do sasiada z prezentem polecial Smile

kurcze blondynka ze mnie chyba, nawet regulamin i zasady jeszcze raz przeczytalam i dalej nie do konca kumam o co chodzi z tymi wymianami i zabieraniemSmile
moze jak ktoras z Was znajdzie chwilke to mi tak szybciutko napisze proszeSmile
Odpowiedz
Kiedyś robiłam białe pudełko z transferami, jedna warstwa to był lakier, a potem wosk przezroczysty Starwaxa i niestety nie sprawdził się. Robiłam też tym woskiem blat stołu i też do bani. Woski AS są rewelacyjne, farba robi się wręcz kamienna i nic tego nie rusza, dlatego warto w nie zainwestować.
Odpowiedz
Reklama
Nie wiem z jakimi wymianami, ale tłumaczyłam zabieranie. Tego nie ma w regulaminie, bo to jest dla jaj. Podoba Ci się coś u kogoś, to piszesz, że zabierasz i nikt inny tego już zrobić nie może. Zabieram, czyli "Podoba mi się tak bardzo, że bym chciała mieć takie samo". No tyle. To jest samo słowo. A potem to "masz" tak samo, jak "zabrałaś".
Jeżeli są jakieś forumowe wymianki to one są ogłaszane, maja osobny wątek i wtedy w istocie wysyłamy sobie różne rzeczy i przydasie. Na razie nic się nie szykuje, bo dopiero co były Mikołajki.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
no to teraz juz wiem, ide sobie teraz pozabierac pare rzeczy z Waszych galerii, dziekuje jeszcze raz oli Smile
Odpowiedz
Oli żartowałam z tą wymianą talerzyCheers
Odpowiedz
Odwiedzam ten wątek i oglądam. Ale na komentarz ciągle brakowało czasu. Bardzo dużo różnych prac. Niektóre podobają mi się bardzo (komódka i skarbonka ptaszkowa) inne trochę mniej ze względu na niedoróbki (pomarszczona serwetka) ale o tym już było. Widać że wciągnęło cię deku. A praktyka czyni mistrzaSmile
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości