Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
Bardzo fajnie, że masz takie miejsce, gdzie możesz pokazać i sprzedać swoje prace. Herbaciarka bardzo fajna. Mnie osobiście przeszkadza ten ozdobnik niebieski przy zapięciu. Wydaje mi się, że narożniki w zupełności wystarczyłyby. Ale prawda jest i taka, że na zdjęciach zawsze to troszkę inaczej wygląda niż w realu, no chyba, że profesjonalne zdjęcia, a to już całkiem inna bajka. Minus za pobrudzone farbą okucia, chyba, że to zamierzony efekt.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Nie zamierzonyWink) teraz juz odkrecam Wink wtedy to jeszcze tak wszystko na lapu capu bylo robioneWink
Odpowiedz
A rozumiem. Najważniejsze, że nauka idzie w nas, a nie w las, jak to mawiał mój dziadekSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba Twoja kompozycja prac,fajnie "pobrudzone" te prace-to moja bajkaSmile
Firanka na deseczce fantastyczna,widać,że potrafisz malowaćSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Ileż nowości! Widać Twoją miłość do decou i ten szał pasji Heart Trzymam kciuki za kolejne etapy tworzenia. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
fajna herbaciarka, ja wolę nie przeszklone ale to rzecz gustu
Odpowiedz
Reklama
O rany ileż tu nowych prac, jak na początki to super sobie radzisz, masz do tego dryg. Natychmiast sobie zabrałam deseczkę z firanką, bo jest śliczna. Super prace, czekam na więcej.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
No i po herbaciarce to godnam następnych prac!
Odpowiedz
Tak sie zabralam za szlifowanie, ze zakurzylam caly domWink)). Szczerze piszac to troche przejelam sie tym szlifowaniem i grzebalam po necie w poszukiwaniu jakiegos opisu kiedy dokladnie to robic. I w sumie to na podstawie tego co wyczytalam sama sobie opracowalam system Wink na koniec poleruje jeszcze troche woskiem do farb kredowych. Mam nadzieje ze to nie gafa Wink
Bardzo sie ciesze, ze podobaja Wam sie moje prace. Fajnie to uslyszec od profesjonalistek, a nie tylko od rodzinki Wink
A dzis dolaczam ciag dalszy staroci.
Kolejny stary talerz na owocki

Piorniczek

I dwie mini skarbonki

Odpowiedz
znów fajne prace, zabieram ptaszkową skarbonkęSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości