Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
Moje pierwsze prace też były bez szlifowania, więc się nie przejmuj Wink I też za bardzo się nie zafiksuj na tym punkcie, bo decoupage ma przede wszystkim sprawiać przyjemność i podobać się Tobie czy osobom, które obdarujesz Smile Ja właśnie na początku trochę się przeraziłam jak poczytałam o kilkudziesięciu warstwach lakieru i o szlifowaniach, bo akurat mi to najmniej sprawia przyjemności w decou Wink
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
Bardzo fajne prace. Podoba mi się pudełeczko na drobiazgi, fajne chusteczniki. W tej misie nie podobają mi się te ogromne różowe "plamy" Same różyczki w zupełności same by się tutaj obroniły. Za to bardzo podoba mi się druga strona. Popiel + białe kropeczki. Super deseczka z firanką, no i skrzynki. Brawo.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Moje pierwsz eprace też praktycznie nie były szlifowane, więc się nie martw Wink sporo prac i jak na początki super wszystkie Smile bardzo podobają mi się chusteczniki Smile
Odpowiedz
Dziekuje raz jeszcze za komentarze. Nastepne w kolejnosci pokazuje pudeleczko na drobiazgi, gdzie probowalam cieniowania. Jeszcze nieumiejetnie niestety, ale pierwsze koty za ploty Wink. Srodek byl sam w sobie ladny wiec go nie ruszalam.

No i pierwsza butelka po winku

I jeszcze jako ostatnia na dzis stara skrzynka z Ikei, ktora 7 lat stala taka bidna nawet nie zabejcowana Wink

Odpowiedz
Przede wszystkim masz bardzo fajne motywy. Cieniowanie to wyższa szkoła jazdy, tylko nielicznym dekupażystkom wychodzi, ja ciągle nie potrafię. Fajne prace. Sporo tego.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Trochę trudno popastwić się nad jakąś pracą, jak ich tak dużoBig Grin
Grażka ma rację, fajne masz motywy, a to spory kawałek sukcesu. Reszta czyli szlifowanie, cieniowanie, lakierowanie przychodzi wraz z doświadczeniem. Bez tego nie ma dobrego decu. Podoba mi się bardzo ta komódka kolorowa i sobie zabieramBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Różnorodnie u Ciebie. I dobrze. A to niebieskie z różami..? co to za struktura?

A, butelkę zabieram Smile
Odpowiedz
kolejne udane prace, dla mnie najfajniejsza butelka.
to niebieskie dla mnie wygląda na tło z farby przy pomocy folii? zgadłam?
Odpowiedz
Też dumałam nad tym niebieskim Smile W sumie pierwszy raz coś takiego widzę Smile
Skrzynka jest pięknie skomponowana Smile Ja wolę stonowane kolory, ale w tej pracy w ogóle mi nie przeszkadzają, bo wszystko gra Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Niebieskie to zwykle chusteczki higieniczne tak maziane klejem. Czasem 2-3 warstwy, a w niektorych miejscach tylko jedna jak sie porozwarstwialo przy mazianiu. Potem malowane na niebiesko i pobielane Wink

Troche tego naprodukowalam przez ostatnie 2,5 miesiaca odkad zakochalam sie w decoupage. Wiec jeszcze Was troche pomecze, a potem juz na biezaco bede wrzucac fotki.
Dzisiaj herbaciarka. Tak jakos mi osobiscie przypadla do gustu, ze ciezko bylo oddac ;((.
Ja na co dzien zajmuje sie paznokciami i ustawilam w saloniku taka mala gablotke bo w domu juz miejsca zaczynalo brakowac. Klientki przychodzily, zawsze tam sobie cos upatrzyly i kupowaly przy okazji. Wiec herbaciarka niestety na dlugo nie zagrzala miejsca w gablotce Wink

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości