Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza proba - czy zepsulem... ?
Mam taka nietypową sprawe... potrzebowalem pudelka na zieloną herbate. Szukalem i nie znalazlem, az wreszcie pomyslalem sobie ze zrobie je sam.
W prawdzie nigdy sam nie zajmowalem sie takimi pracami, ale robilem tyle roznych rzeczy ze pomyslalem sobie ze dam rade.

I zrobilem. Problem w tym, ze mniue sie to co zrobilem podoba. Ale nie podoba sie mojej żonie Sad I mamy tu zdanie przeciwko zdaniu. Chcialbym spytac Was co sadzicie o tym pudelku. Generalnie nie chodzi mi o zdania typu "niezle jak na pierwszy raz". Chcialbym sie raczej dowiedziec czy po prostu, subiektywnie, podoba sie Wam to pudelko, a jesli nie, to co byscie w nim poprawili.
Bo co sie mojej żonie nie podoba, to powiem pozniej, ciekawe czy bedziecie miec podobne zdanie... Takze: pomocy! Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Reklama
Mi się nie podoba, bo praca jest przede wszystkim niestaranna. Po pierwsze, moim zdaniem, kolory pudełka i wybranego motywu "gryzą się ze sobą". O wiele lepiej pudełeczko by wyglądało ładnie pobejcowane. Serwetkowy chyba motyw bardzo się pomarszczył i jest to widać (góry i doliny uwypuklone jeszcze lakierowaniem). Nie podoba mi się niestaranna, na moim ekranie, szara obwódka pociapana przy rantach. Na wieku taśma klejąca szara maskująca?????? Żona ma rację.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Natabus wszystko powiedziała. Przede wszystkim uderza niestaranność pracy. W necie, a także u nas na forum jest tyle totoriali, że gdybyś sobie popatrzył na nie z całą pewnością nie zrobił byś tego pudełka w ten sposób. Jest okropne. Punkt dla żony.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości