Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Old Grey Room czyli Iza kombinuje
Skoro już się przywitałam czas wystawić na światło dzienne moje prace Wink
a przynajmniej część z nich Wink

[Obrazek: 2d2068568be1.jpg]

[Obrazek: 2200cef1de6a.jpg]

[Obrazek: ad9ac17569ef.jpg]

[Obrazek: d425c4110315.jpg]

[Obrazek: 3d9ed5a2e01a.jpg]
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ładne prace, dopracowane, ładnie skomponowane. Chociaż w tym pudełku z różyczkami, ta koronka, jak dla mnie jest trochę za biała. Myślę, że lepszy efekt byłby gdybyś użyła jakiegoś koloru z wieczka. Patrząc na twoje prace, mam wrażenie, że nie jesteś świeżynką w tym temacie.
No, a już ta ściana z dech przepiękna. Cudo.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
super prace robisz, podobają mi się
ale też zwróciłam uwagę na koronkę w tym pudełku z różyczkami i jak dla mnie w tym z dziećmi też, może jakąś patyną bym przejechała...
a najbardziej mi się podoba ten ludowy komplet, taki czyściutki jestSmile
Odpowiedz
Dziewczyny większość już napisały. Fajne prace, zrobione ze smakiem. Koronka rzeczywiście bije po oczach, ale rzucić na nią patynę to nie problem. Komplecik mysliwski zupełnie nie w moim stylu, ale to już rzecz gustu, natomiast wykonanie jak najbardziej OK. W zegarze nie leży mi kompozycja - razem z cyframi robi się chaos. Zjechałabym ze wszystkim na dół, wtedy cyferblat zyskałby na widoczności. Szkoda, że nie ma zdjęć detali, bo trudno skomentować coś więcej na temat techniki.
Może ciut lepiej będzie wrzucać po jednej pracy, ale z większą ilością zdjęć, choć podejrzewam, że tych pokazanych już prac dawno nie masz. Łatwiej nam komentować jedną rzecz, w tłumie sporo spraw umyka :-)
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
O i widzisz miałam o tym zegarze napisać i zapomniałam. Dokładnie tak, jak piszesz.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Świeżynka to Ty nie jesteśBig Grin
W zegarze bardzo ładny motyw, ale cyfry dają po oczach za bardzo. Za duże do tego zegara.
Koronki ciut za białe, ale i fotografia czasem wyostrza. Fajnie to wygląda.
Komplet myśliwski będzie na pewno super dla łowcy, podoba mi się wyrazisty motyw na tle pasów.
Różane pudełko ma według mnie o jeden motyw za dużo - albo koronka albo narożniki z szablonu. Gryzie się to mi jakoś.
Zdecydowanie wolę oglądać po jednej pracy, ale za to ze zbliżeniami, ze szczegółami.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Mi najbardziej się podoba zestaw chustecznik + pudełko i zestaw myśliwski (chociaż mam małe zastrzeżenie do wieszaka - rogacz jest trochę za duży) Wink
Wszystkie prace łstaranne. Widać, że bawisz się w rękodzieło Smile
Czekam na więcej.
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Moim faworytem jest pudełko różane. Ja zrezygnowałabym z koronki bo o nią za dużo. Zamiast tego przeciągnęłabym motyw kratki. Kolorystyka miodzio.
Komplet dzieciowy też bardzo fajny - ale koronka w kolorze cieniowanej góry.
Komplet myśliwski - nie moja bajka.
Na zegarze opuściłabym cyfry i wskazówki wtedy motyw widać byłoby w całej krasie. Ich wielkość mi nie przeszkadza. Prace bardzo smakowiteSmile
A teraz zapraszamy do oglądania naszych wątków i komentarzyNaughty
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Wszystko zostało powiedziane przez poprzedniczki, czuję w Tobie ogromny potencjał, będzie super.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Bardzo fajne prace. Podobają mi się. Brawa za super wtopienie serwetki w tło na ostatnim zdjęciu.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości