Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podładki pod kubki. Lakier.
Witam wszystkich.
Smile

Dotarłam do lakierowania podkładek. Zwykły lakier się topił pod gorącym. Po wielu poszukiwaniach znalazłam ten
http://twojeozdabianie.pl/images/DMW015.JPG

Ten jest bardzo rzadki nałożyłam 2 warstwy - test na temperaturę zdał ale wylałam na niego trochę kawy i niestety wypił. - żółta plama nie do zmycia.

Jestem laikiem w tej dziedzinie. Przeszukałam fora nie znalazłam rozwiązania. Wszędzie dziewczyny piszą zobacz to albo spróbuj tego.. tak to można próbować i do 300zł.. Czy któraś z was jest w stanie podać mi konkretną nazwę najlepiej ze zdjęciem jakiego lakieru użyć do tych podkładek który zda te testy?

Być może muszę nałożyć tego lakieru 30 warstw i będzie lepiej - proszę powiedzcie bo jeśli ten lakier się nie nadaje nie będę go wytracać tylko odsprzedam koleżance.
Odpowiedz
Reklama
mi się po nim kubki ceramiczne nie lepiły, ale cienkie szklanki już tak, więc odpada
do podkładek najlepszy jest lakier poliuretanowy, albo jachtowy, ale niestety one lekko zażółcają
wypróbowałam też syntilor do kuchni i łazienek i też się lepi
ja swojego lakieru jeszcze nie znalazłam, podkładki zarzuciłam bo robię inne prace
Odpowiedz
Dziękuje Ci za odpowiedz. Wybiorę się do budowlanego i popytam a w międzyczasie zapytam znajomego stolarza może jemu coś zaświta. Jak znajdę rozwiązanie to się tutaj nim podzielę. Miłego dnia.
Odpowiedz
zdecydowanie jachtowy, tak jak do tac
Odpowiedz
Z tym jachtowym, to jak tak do końca nie teges. Robiłam stół i krzesła Dadze (ponad rok temu) i wydaje mi się, że on do dzisiaj nie stwardniał. Może taki ma być, ale coś mi nie pasuje. Może trafiłam na jakiś przeterminowany.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości