Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debiut decoupage
#1
Witam wszystkich.
Oglądałem wasze piękne prace i postanowiłem sam coś wykombinować i pokazać na tym forum tylko mam jeden problem na jaki hosting zdjec wysłać fotki żeby były tutaj widoczne.Wreszcie udało mi się wgrać fotkiSmile
[Obrazek: S8001284.JPG]
[Obrazek: S8001275.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#2
Fajnie że wam się podobaSmile mam jeszcze trzy inne pudełeczka teraz wstawię dwa z nich trzecie może jutro.Wszystkie moje pudełka są zrobione własnoręcznie czyli wykonane od tzw.zeraSmile
[Obrazek: S8001194.JPG][Obrazek: S8001197.JPG][Obrazek: S8001191.JPG][Obrazek: S8001188.JPG][Obrazek: S8001185.JPG]

(07-14-2016, 01:03 PM)oli napisał(a): Myślę, że zdjęcia możesz dodawać bezpośrednio z komputera. Pojawią sie wtedy miniaturki, które po kliknięciu będą się powiększały.
To chodzi o opcję dodaj załążcznik?
Odpowiedz
#3
No kur...czę, dobrze kombinujesz. Przecierki jak trzeba, transfer. Bardzo, bardzo dobrze.
To drugie mniej w moim klimacje, ale wykonane fajnie.
To chyba nie pierwsze Twoje prace co..?
Odpowiedz
#4
(07-15-2016, 12:12 AM)Virgo_777 napisał(a): No kur...czę, dobrze kombinujesz. Przecierki jak trzeba, transfer. Bardzo, bardzo dobrze.
To drugie mniej w moim klimacje, ale wykonane fajnie.
To chyba nie pierwsze Twoje prace co..?
To jest moje pierwsze pudełko jakie zrobiłem metodą decoupage
[Obrazek: S8001288.JPG][Obrazek: S8001289.JPG]
potem było to drugie i trzecie a to z przecierkami to robiłem po raz pierwszy.A i jest jeszcze zegar który widać na fotkach ale jak go robiłem to nie wiedziałem że istnieje takie coś jak decoupage i teraz trzeba będzie coś z nim zrobićSmile
Odpowiedz
#5
nieźle, nieźle jak na początek, wiesz o co tu chodzi:-)
to z przecierkami zdecydowanie lepsze
Odpowiedz
#6
(07-15-2016, 02:17 PM)natabus napisał(a): jesteś stolarzem?
Nie nie jestem stolarzem ale zrobienie takich prostych pudełeczek nie jest dla mnie problemem.
Odpowiedz
Reklama
#7
No to nieźle, nawet przedmiota do zdobienia sam zmajstrujesz... No, no...
Odpowiedz
#8
(07-15-2016, 08:28 PM)Ataner napisał(a): Mam pytanie, jaką metodą łączysz ścianki pudełka?
Pierwsze pudełko z napisem zdecydowanie najlepsze. Przez krak jednoskładnikowy chyba każdy początkujący dekupażysta musi przejśćBig Grin

Ścianki pudełek sklejam klejem do drewna jest tylko jeden warunek muszą być prosto ucięte wtedy wszystko ładnie się składa w jedną całość.Co to jest ten krak bo nie bardzo wiem o co chodzi.
Odpowiedz
#9
(07-15-2016, 09:26 PM)Ataner napisał(a): O, dziękuję za odpowiedźSmile Właśnie zabieram się za zrobienie sporej wiszącej szafki na biżuterię i byłam ciekawa Twojej metody.
A krak to popularne określenie na spękania jednoskładnikowe, które masz na jednym z pudełekSmile

A okSmileja te spękania robiłem jajkiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl