Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debiut decoupage
No to nieźle, nawet przedmiota do zdobienia sam zmajstrujesz... No, no...
Odpowiedz
Reklama
Czapka z głowy przed umiejętnością samodzielnego robienia pudełek! To moje marzenie i zaczynam je już powoli realizowaćBig Grin Mam pytanie, jaką metodą łączysz ścianki pudełka?
Pierwsze pudełko z napisem zdecydowanie najlepsze. Przez krak jednoskładnikowy chyba każdy początkujący dekupażysta musi przejśćBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
(07-15-2016, 08:28 PM)Ataner napisał(a): Mam pytanie, jaką metodą łączysz ścianki pudełka?
Pierwsze pudełko z napisem zdecydowanie najlepsze. Przez krak jednoskładnikowy chyba każdy początkujący dekupażysta musi przejśćBig Grin

Ścianki pudełek sklejam klejem do drewna jest tylko jeden warunek muszą być prosto ucięte wtedy wszystko ładnie się składa w jedną całość.Co to jest ten krak bo nie bardzo wiem o co chodzi.
Odpowiedz
O, dziękuję za odpowiedźSmile Właśnie zabieram się za zrobienie sporej wiszącej szafki na biżuterię i byłam ciekawa Twojej metody.
A krak to popularne określenie na spękania jednoskładnikowe, które masz na jednym z pudełekSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
(07-15-2016, 09:26 PM)Ataner napisał(a): O, dziękuję za odpowiedźSmile Właśnie zabieram się za zrobienie sporej wiszącej szafki na biżuterię i byłam ciekawa Twojej metody.
A krak to popularne określenie na spękania jednoskładnikowe, które masz na jednym z pudełekSmile

A okSmileja te spękania robiłem jajkiem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości