Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debiut decoupage
Witam wszystkich.
Oglądałem wasze piękne prace i postanowiłem sam coś wykombinować i pokazać na tym forum tylko mam jeden problem na jaki hosting zdjec wysłać fotki żeby były tutaj widoczne.Wreszcie udało mi się wgrać fotkiSmile
[Obrazek: S8001284.JPG]
[Obrazek: S8001275.JPG]
Odpowiedz
Reklama
Super pudełko, piękne przecierki i idealny transfer. Myślę, że zdjęcia możesz dodawać bezpośrednio z komputera. Pojawią sie wtedy miniaturki, które po kliknięciu będą się powiększały.
Zapraaszamy Cię również do napisania kilku słów o sobie w Witalniku
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
I mnie się podoba. Przeciereczki, transfer i widoczne słoje. Super.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Fajnie że wam się podobaSmile mam jeszcze trzy inne pudełeczka teraz wstawię dwa z nich trzecie może jutro.Wszystkie moje pudełka są zrobione własnoręcznie czyli wykonane od tzw.zeraSmile
[Obrazek: S8001194.JPG][Obrazek: S8001197.JPG][Obrazek: S8001191.JPG][Obrazek: S8001188.JPG][Obrazek: S8001185.JPG]

(07-14-2016, 01:03 PM)oli napisał(a): Myślę, że zdjęcia możesz dodawać bezpośrednio z komputera. Pojawią sie wtedy miniaturki, które po kliknięciu będą się powiększały.
To chodzi o opcję dodaj załążcznik?
Odpowiedz
No kur...czę, dobrze kombinujesz. Przecierki jak trzeba, transfer. Bardzo, bardzo dobrze.
To drugie mniej w moim klimacje, ale wykonane fajnie.
To chyba nie pierwsze Twoje prace co..?
Odpowiedz
(07-15-2016, 12:12 AM)Virgo_777 napisał(a): No kur...czę, dobrze kombinujesz. Przecierki jak trzeba, transfer. Bardzo, bardzo dobrze.
To drugie mniej w moim klimacje, ale wykonane fajnie.
To chyba nie pierwsze Twoje prace co..?
To jest moje pierwsze pudełko jakie zrobiłem metodą decoupage
[Obrazek: S8001288.JPG][Obrazek: S8001289.JPG]
potem było to drugie i trzecie a to z przecierkami to robiłem po raz pierwszy.A i jest jeszcze zegar który widać na fotkach ale jak go robiłem to nie wiedziałem że istnieje takie coś jak decoupage i teraz trzeba będzie coś z nim zrobićSmile
Odpowiedz
Reklama
nieźle, nieźle jak na początek, wiesz o co tu chodzi:-)
to z przecierkami zdecydowanie lepsze
Odpowiedz
(07-14-2016, 09:42 PM)fido72 napisał(a):
(07-14-2016, 01:03 PM)oli napisał(a): Myślę, że zdjęcia możesz dodawać bezpośrednio z komputera. Pojawią sie wtedy miniaturki, które po kliknięciu będą się powiększały.
To chodzi o opcję dodaj załążcznik?

Tak, o załącznik. Podejrzyj, jak to wygląda w innych wątkach. Załączniki nie mogą mieć więcej niż 200kb, a rozmiar najlepiej do 800 px na dłuższym boku, żeby wchodziły dobrze na stronę :-)
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Pierwsza praca podoba mi się ogromnie - przeciereczki, napis - miodzio, kolejne dużo mniej - po prostu chyba nie lubię tej serwetki. Szacunek za robienie drewienek - jesteś stolarzem?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
(07-15-2016, 02:17 PM)natabus napisał(a): jesteś stolarzem?
Nie nie jestem stolarzem ale zrobienie takich prostych pudełeczek nie jest dla mnie problemem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości