Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szerokie spękania - jak zrobić?
próbuję spękania 2 składnikowe, nawet wychodzą,o dziwo, ale zależy mi na szerokich spękach,coś w tym stylu:

jak czytałam, te spękania są zrobione krakiem stamperia classic
da się zrobić coś podobnego innym krakiem? próbowałam pentartem,wyszły takie oczka jak chciałam ale spękania są wąziutkie,a ja bym chciała, zeby były szersze

dałam 5 warstw step 1 w różnych kierunkach i 1 grubą stepu 2 (może trzeba więcej 2-ki?) od czego zależy ta szerokość spęków?
mam jeszcze dalę do dużych spękań i nie chcę za bardzo ładować się w kolejny krak 2 składnikowy...
Odpowiedz
Reklama
Hira, kraki to padalce nieobliczalne. Mnie szerokie wychodzą Pentartem. Wychodzą nieoczekiwane niestety. Tu to dwukolorowe. Może jakimś jednoskładnikowcem..?
Odpowiedz
ale takie rowy szerokie pentartem? mi wyszły piękne,ale cienkie...
na kraku stamperii napisane jest ze szerokość pęknięć zależy od grubości stepu 2
dwukolorowe dwuskładnikowcem? ja zwariuję zaraz od nadmiaru rodzajów kraków.... 1 składnikowy odpada,takiej ładnej pajęczynki nie da się zrobić, przynajmniej ja nie umiem, wychodzą mi takie poszarpane te spęki
nic to będę próbować dalej
Odpowiedz
O krakach pisano różne rzeczy. Nic tylko próbować.
Odpowiedz
I dla mnie wygląda to na jednoskładnikowca.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
to na pewno stamperia classic, na blogu asket jest opis ze to ten krak
próbowałam nim zrobić, ale nie wyszły takie gładkie nitki, kruszył mi się jak nakładałam grubiej step 2
step 2 jest w ogóle taki gęsty, ciągnie się strasznie, nie mogłam go równomiernie rozprowadzić, jaj nałożyłam mniej to druga farba nie popękała do końca
zniechęciłam się bardzo do tego kraka
zrobię jeszcze kolejną próbę z pentartem, tzn nałożę więcej warstw stepu 2 i zobaczę co wyjdzie
Odpowiedz
Reklama
I jak tam z drugim podejściem?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
jeszcze nie zrobiłam, bo naszło mnie na inne praceWink
pewnie niedługo się zabiorę, jak pokończę to co zaczęłam
Odpowiedz
niestety nie wyszło, step 1 mi schnął w takim tempie ze ledwo nadażałam nakładać warstwy, step 2 popękał po 10 minutach, po jednej warstwie, nie zdążyłam nałożyć więcej
spęki śliczne, ale drobne
kolejna próba przede mną, mam jeszcze dalę do dużych spękań, chyba spróbuję dla odmiany
Odpowiedz
A gdybyś spróbowała nałożyć grubszą warstwę stepu 1..?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości