Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną 2016 - prace str.1, wyniki str 9
Wiesz co? Powiem Ci na ucho dobra?
Chodź połączymy siły i dojdziemy, a czekoladkami się podzielimyBig Grin
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
aaa.. bo nie wiadomo, które się odgadło... to komplikuje sprawę Big Grin i ja czekam na werdykt Smile
Odpowiedz
Pomysł dobry Grażynko, czekoladki kuszą Big Grin ale czy to coś da? Nic mi to nie mówi, że mam 5 typów dobrze, bo w ten sposób każdy może być zły Big Grin
Wysłałam drugie podejście. Spróbuj i Ty Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
martag90 prawidłowo wytypowała 5 autorek, blisko, blisko......
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
No o te czekoladki chodziBig Grin Ty mi podasz swoje, a ja Tobie swoje i do czegoś dojdziemy razemBig Grin Wiesz w kupie raźniej i lepiejCheers A Ty nie myśl sobie, że to piwo, to tylko soczki w kuflach Tongue
Odpowiedz
BRAWA BRAWA moje kochane mamy już zwyciężczynię zgaduj zgaduli, za drugim podejściem DD prawidłowo odgadła autorki wszystkich prac. GRATULACJE.
Odpowiedz
Reklama
Marta, Dedusia gratuluję. Super. 5 to doskonały wynik. Ja teraz patrząc na prace nic nie wiemSad

(03-20-2016, 11:55 PM)natabus napisał(a): BRAWA BRAWA moje kochane mamy już zwyciężczynię zgaduj zgaduli, za drugim podejściem DD prawidłowo odgadła autorki wszystkich prac. GRATULACJE.

Deduśka wielkie brawaHeartCheers I znowu to tylko soczek. W moim teżSmile
Odpowiedz
Oczywiście w typowanie bawić możemy się dalej, bo Wam nie zdradzę autorek prac aż do zakończenia głosowania.
Odpowiedz
wiadomo...u mamuśki zmysły się wyostrzają i intuicja idzie z nimi w parze Smile
Odpowiedz
Nata - ja też wysłałam typySmile Czy coś zgadłam? Deduś - gratulacje SzerlokuSmile
Juz wiem, że zgadłam 2 autorkiEek Ale ze mnie detektyw - jak z koziej....itd.SmileSmileSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości