Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną 2016 - prace str.1, wyniki str 9
Jesteśmy najlepszym forum na świecie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Piękna nagroda za piękną pisankę Smile
Odpowiedz
(04-08-2016, 09:47 AM)DecouDream napisał(a): Jesteśmy najlepszym forum na świecie!

Święte słowaHeart Z taką ekipą nie może być inaczejSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Super prezent...i w pełni zasłużony Smile brawo dla Cię i dla Sponsorek Smile
Odpowiedz
Kisss
Odpowiedz
Znakomite nagrody!Ja to torebkówki zazdraszczam bo taka piękna jest Smile.W piątek idę na pocztę wysłać paczuszki do moich konkursowych czarodziejek.Ciekawe czy dojdą w tym samym czasie.A w czwartek mój syn pierworodny skończy 18 lat!
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Gin ? jak dzisiejsze urodziny ? torcicho było ?
Odpowiedz
Sto lat Młodemu Dorosłemu Smile
Odpowiedz
Malola był tort...sama piekłam.Chciałam zamówic torta bo leniwa jestem, ale mój syn powiedział ...że on chce taki tort jak lubi... czyli jego ulubiony biszkopt z kremem budyniowym ,truskawkami i galaretką.No i cóż miałam zrobić.Piekłam i aby bardziej tortowo było to jeszcze upstrzyłam bitą śmietaną.Nie chciał mieć party a ogladać "Piratów z Karaibów" z rodzicami i siostrami i jeść pizzę oraz jako dorosły chciał spróbować jak smakuje Advokat.Do mamy się nie wrodził, bo ja to inaczej moją 18-kę obchodziłam Wink Dziękuję DeDe w imieniu dorosłego.
Dziewczynki jak dojda do was przesyłki to dajcie znać.Wysłałąm takim normalnym trybem bez potwierdzenia odbioru.
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Oczywiście, zaraz się pochwalimy Smile A torta nie obfociłaś ? szkoda Sad trochę byśmy skubnęły
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości