Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną 2016 - prace str.1, wyniki str 9
Poniżej prezentujemy prace nadesłane na konkurs "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna 2016". Oceniamy je pamiętając o podstawowych założeniach konkursu określonych przez Natabus:
"Zasady wykonania pracy – nie ma żadnych zasad, czyli rób jak chcesz aby wygrać konkurs. Zatem technika dowolna, nie musi być dekupażu." Naughty

W tym konkursie głosy ponownie oddajemy przez system prywatnych wiadomości. Wysyłamy je do Natabus

Zasady konkursu pozostają te same (obowiązuje więc ogólny regulamin konkursów i ten, który ogłosiła Natabus w odpowiednim wątku.)

Przypomnę, że nie wolno głosować na swoją pracę ani zakładać nowych kont w celu oddania głosu.
Prawo do głosowania mają wyłącznie osoby, które na forum są od co najmniej miesiąca i napisały więcej niż 50 postów.

Głosy nieważne nie będą liczone

UWAGA!!! Głosujemy w systemie:
I miejsce - 3 głosy
II miejsce - 2 głosy
III miejsce - 1 głos

Czas głosowania: od momentu pojawienia się wątku do 28 marca, godz. 12.00 (Lany Poniedziałek)

Ogłoszenie wyników wkrótce potem.

DZIĘKUJEMY NATABUS ZA ZORGANIZOWANIE KONKURSU!!!

Praca nr 1

Praca nr 2

Praca nr 3

Praca nr 4

Praca nr 5

Praca nr 6

Praca nr 7

Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Prace zapierają dech, serdecznie Wam dziękuję za takie doznania, uczta dla oka. Jesteście cudowne wszystkie razem i każda z osobna.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Łał !!!! No szał pałSmile
Dziewczynki wpiszcie jeszcze proszę, kto uczestniczył w konkursie. Bardzo proszęHeart
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Aaaaaa, Graruta już typuje.
Powiem Ci, że mam może z jeden typ, ale reszta to czarrrna dziura!

Natabus poda, bo ja nie wiem.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Ok. Oli nic z tych rzeczy. Myślę, że dwóch jestem pewna na vabankBig Grin reszta to też czarna dziura i to wieeeelkaNaughty
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Abask, Oli, Malola, DecouDream, Pasada, Cavi, Wiolka42.
Odpowiedz
Reklama
Piękne są! Widać, że się każdy przyłożył Smile
Po obejrzeniu wszystkich, mam swoją ulubioną i podejrzenia co do dwóch autorek.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oczywiście zabawa w zgaduj zgadulę (czyli, która praca jest czyja) jak najbardziej aktualna, typy ślecie do mnie na prywatne wiadomości. Zapraszam serdecznie, jakaś nagroda w postaci dobrych czekoladek się znajdzie obowiązkowo.
Odpowiedz
Dziewczyny - wszystkie piękne, normalnie szał pomysłów. Ja mam tylko mgliste podejrzenie co do autorki jednej pisankiSmile Póki co wszystkie mi sie podobają, muszę jeszcze pooglądać.
Odpowiedz
Fiu , fiu , fiu jak to mówi moja kol Wink. Zaszalały dziewczyny . Co jedna to ładniejsza. Gosia do kiedy oddajemy głosy?

Ależ ja ślepa Smile . Już zobaczyłam.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości