Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
farba się rozmazuje przy lakierowaniu
zamęczę Was pytaniami...
kupiłam jakiś czas temu w markecie zwykłe farbki akrylowe, w zamierzeniu dzieci miały nimi malować
skusiłam się na jedno jajko i pomalowałam pasek pośrodku, suszyło się ze dwa dni, nakleiłam motyw, też ze dwa dni leżało, bo nie miałam czasu kończyć
zabrałam się za lakierowanie i...zonk, lakier rozpuszcza mi tą farbkę, na pędzlu widzę mazy, jajko też zabrudzone
jakoś dałam radę polakierować ale chciałabym w przyszłości uniknąć takich niespodzianek,
psiknąć coś takiego lakierem do włosów, albo fiksatywą? a może jeszcze coś innego
na pewno kupię lepsze farbki, na razie czekam, może w lidlu będą przed świętami
Odpowiedz
Reklama
Jestes pewna, ze to byla akrylowka? Nie chce mi sie wierzyc. Kup w plastyku chocby chonszczyzne za 12 zl. Teraz polecam lakierowac poliuretanem, ale Ci zzolknie, a wersja poli, a na to wodny jest koszmarna technologicznie i na bank w koncu popeka. w cudowna moc fiksatywy nie wierze, zreszta to specyfik do utrwalania pasteli jest. Szybciej bedzie nie kombinowac, tylko kupic odpowiednie farby.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
ja to jajko polakierowałam już, lakierem akrylowym pentarta...za każdym razem przecierałam pędzel i jakoś się udało, to co się pomazało po białym starłam wilgotną chusteczką. kolejna warstwa lakieru poszła normalnie
na przyszłość się zastanawiam,tych farbek to już na pewno nie użyję
takie coś miałam...

farby sobie kupię, to już postanowione,bo ryzykować więcej nie będę
się zastanowiłam przed chwilą nad lakierem wodnym w sprayu jeszcze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości