Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
a medaliony z boku i tyłu prezentują się tak:
       
mają różne kolory i różne wzory tasiemek
Odpowiedz
Reklama
Ta z zegarem z drugiego rzutu i trzecia z pierwszego zdjęcia drugiego rzuty - te moje i już.
Brawo Hircia, bo wszystkie grzechu superowe.
Odpowiedz
Natabus, Mery, Grarut, dziękujęSmile
Ataner, Grarut, dziękuję, ta z zegatem akurat leżała taka niedokończona, dwa razy przemalowywałam i nic mi nie pasowało, w końcu zostawiłam taką jak na zdjęciuSmile
Virgo, dziękuję ślicznieSmile nad tymi dużymi posiedziałam trochę, konturówkę to nie zliczę ile razy zdzierałam a i tak jest tak sobie...
Odpowiedz
to teraz pokażę świeceSmile
           
zrobiłam ich trochę więcej, ale powtarzają się motywy zeszłoroczne więc nie będę dublować. w tym roku zrobiłam ok 30 świec
Odpowiedz
A i prawda, klasyka lepsza niż przekombinowanie. Ładne są.
Odpowiedz
Grarut, Natabus, Virgo, dziękuję pięknieSmile
Ataner, dziękuję, rzeczywiście kogo bym nie spytała to nie spalił tych świec bo cytuję " szkoda palić bo tak ładnie wyglądają"
Mary, dziękujęSmileświęta to raczej pracowite bardzo były, bo się poudzielałam w przedszkolu trochę dekupażowo też
Malola, dziękujęSmile
a kto mnie wyuczył lakierować? Wy wszystkie kochaneSmile) jak polakieruję mniej niż 10 razy to są niedorobione i patrzeć nie mogęSmile
Odpowiedz
Reklama
w końcu się zebrałam i "obrobiłam" zdjęcia wielkanocne i mogę parę fotek wstawićSmile
na początek mikrokulki i vintagowe dzieci
               
Odpowiedz
a tu moje kochane maleństwa 6cm, znalazłam paczkę zapomnianych jajeczek styropianowych i zaszalałamSmile
       
i jeszcze ciut większe 7 i 8cm
           
Odpowiedz
wszystkie 10tki, niestety nie umiem operować konturówką, więc nakleiłam tasiemkę papierową i zalakierowałam kilka razy
                   
Odpowiedz
Natabus, dziękiSmile
właśnie te maleństwa najprzyjemniej się ozdabiało, a one takie w sam raz do koszyczkaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl