Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
to ja też coś pokażę, zakładeczkę marną, ale za to 25 sztuk takich samych zrobiłam, imieniem się różnią tylko.
zakładki powstały z okazji pasowania na ucznia dzieci z naszej zerówki; tempo ekspresowe, miałam ledwie 2 tygodnie
tło z obydwu stron to serwetka, na stronie z potworkiem druga warstwa. napisy i potworek też serwetka, nie miałam czasu bawić się w transfery.
   
Odpowiedz
Reklama
Wszystko mi się w niej podoba. Bardzo fajna!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Natabus, DecouDream, Oli, dziękujęSmile
Odpowiedz
Dzieciowe, bardzo ładne. Tak, prawda, pod presją czasu najłatwiej o kłopoty z pracą.
Wyszły super!
Odpowiedz
Grarut, dziękiSmile z napisami kombinowałam taką bardziej dla dzieci czcionką, a to że się serwetka wtopiła w tło to uważam za cud niemal, bo nie miałam kiedy ani dopasowywać serwetek, ani tym bardziej robić transferów
Virgo, dziękiSmile problemów większych nie było, no może takie ze przy szlifowaniu się nieco obtarło, ale podmalowałam i jest ok
Odpowiedz
No i super! Smile
Odpowiedz
Reklama
no dobra to i ja pokażę co zrobiłam świątecznego, to głównie proste rzeczy. na początek bombkiSmile
                   
Odpowiedz
Natabus, dziękujęSmile
trochę tego narobiłam, na jakimś głodzie chybaSmile
Odpowiedz
Grarut, Ataner, Muszko, Mery, dziękuję Wam razem i wszystkim z osobnaSmile)
Odpowiedz
no to teraz kolejna seria bombekSmile
                   
wszystkie medaliony  mają z tyłu taką samą tekturkę pomalowaną złotą farbą, a konurówka dalej mnie nie lubi... dam jej jeszcze szansęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl