Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wazoniki s 41
a wazoniki to pokazywałam już? kocham papier ryżowy ale motyw z serwetki musi mieć żywe kolory bo inaczej niknie, miałam lekki kłopot przy dopasowaniu, ostatecznie padło na bukiet róż i maki. rózany jest dość duży, ok 30cm wysokości, prezent na dzień mamy; makowe malutkie, 12cm ale udało mi się upolować je w cenie po 1,99 w markecie. motywy to wydruki na serwetce

Odpowiedz
Reklama
Bardzo,bardzo ładneSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Też lubię prace z papierem ryżowym. Oba bardzo fajnie wyglądająSmile
Są sytuacje, w których nie można stać z boku. Prof. Adam Strzembosz
Odpowiedz
Bardzo ładne, to faktSmile To będą lampiony?
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Mery, Grarut, dziękujęSmile
Ataner, dziękujęSmile robiłam je z myślą o wazonikach raczej ale świeczkę też da się włożyć i mogą być lampiony. w markecie były prezentowane jako dekoracja stołu ze świecą pieńkową w środkuSmile)
Odpowiedz
O! ładne. Wyraźne motywy i super wyszło.
Prawda, że częśto serwretkowe motywy giną na szkle. Nieźle wygląda podkład - tło z białego ryżowca i na to serwetka.
Odpowiedz
Reklama
Virgo, dziękujęSmile
jeszcze mam w planach popróbować tło z ryżowca i wycięte motywy z papieru do decoupage, to nie powinno chyba tak blaknąć
kupiłam jeszcze kiedyś w promocji niebieskiego ryżowca i nie wiem co z nim począć na razie
Odpowiedz
Obawiam się, żę na ryżowcy papier będzie się odznaczał. No chyba, że dokładnie motyw wytniesz.
Odpowiedz
Z niebieskiego ryżowca zrób lampiony świąteczne, z gwiazdkami/śnieżynkami i np. dekorem wypukłym z szablonu albo konturówki. Ciut brokatu jako śnieg, świeca do środka i super wygląda zimą na parapecie.
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Virgo, tak właśnie chcę wyciąć dokładnie
Lady Słonko, dzięki za podpowiedźSmile spróbuję, mam akurat puste szklane pojemniczki po świecach
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości