Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
Fajne są. Cytaty celne Smile
A z jakim preparatem..?
Odpowiedz
Reklama
Virgo, dziękiSmile
preparat vintage medium pentarta
Odpowiedz
Specjalne medium do drapania...
Odpowiedz
Mery, Grarut, Virgo, dziękuję ślicznieSmile

Mery, co masz na myśli z tym podkreśleniem reliefu? całkiem srebrny? bo on jest pomiziany tylko zdjęcie kiepsko wyszło, i teraz tak pomy,ślałam sobie ze nie przeszlifowałam chyba tej szpachlówki i może się ta pasta kiepsko trzymała

a co do medium to się śmiejcie, ja próbowałam tą słynną świeczką, drapanie ładne nawet wychodziło, ale na krawędziach, bo jak próbowałam po całości, to koty pazurami by lepiej zrobiły a samą farbę bez niczego drapać to ja się nie podejmuję....
ten preparat to taka rzadka woda, dobrze się nakłada i schnie błyskawicznie i drapie się łatwo, moim zdaniem wydajne jest niedrogi, same zaletySmile... ale reklamę zrobiłam niechcący...
Odpowiedz
Grarut, w pełni się zgadzamSmile)
Ataner, dziękujęSmile)
a jaka to firma na S? ta włoska czyżby, bo ja zakupiłam firmy P...Smile)
Odpowiedz
Oli, dziękujęSmile
ten cytat też lubię
Odpowiedz
Reklama
Mery ja reliefach to zieloniutka jestem całkowicie, raz jeden machnęłam szpachlówką i tyle
pojęcia nie mam jak wyeksponować... pomalować tą szpachlówkę, kolorowej pasty użyć czy machnąć konturówką.. czarna magia to dla mnie na razie jest póki co
Odpowiedz
a wazoniki to pokazywałam już? kocham papier ryżowy ale motyw z serwetki musi mieć żywe kolory bo inaczej niknie, miałam lekki kłopot przy dopasowaniu, ostatecznie padło na bukiet róż i maki. rózany jest dość duży, ok 30cm wysokości, prezent na dzień mamy; makowe malutkie, 12cm ale udało mi się upolować je w cenie po 1,99 w markecie. motywy to wydruki na serwetce

       
Odpowiedz
Mery, Grarut, dziękujęSmile
Ataner, dziękujęSmile robiłam je z myślą o wazonikach raczej ale świeczkę też da się włożyć i mogą być lampiony. w markecie były prezentowane jako dekoracja stołu ze świecą pieńkową w środkuSmile)
Odpowiedz
O! ładne. Wyraźne motywy i super wyszło.
Prawda, że częśto serwretkowe motywy giną na szkle. Nieźle wygląda podkład - tło z białego ryżowca i na to serwetka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl