Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
Natabus, DecouDream, Oli, dziękujęSmile
Odpowiedz
Reklama
Zakładki słodkie, ale jaki pomysł super dla dzieciaczków. Z całą pewnością trudno się robi pod presją czasu, ale i takie same. Na szczęście te inne napisy trochę Ci zrekompensowały. Fajnie, że ciągle robisz.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Dzieciowe, bardzo ładne. Tak, prawda, pod presją czasu najłatwiej o kłopoty z pracą.
Wyszły super!
Odpowiedz
Grarut, dziękiSmile z napisami kombinowałam taką bardziej dla dzieci czcionką, a to że się serwetka wtopiła w tło to uważam za cud niemal, bo nie miałam kiedy ani dopasowywać serwetek, ani tym bardziej robić transferów
Virgo, dziękiSmile problemów większych nie było, no może takie ze przy szlifowaniu się nieco obtarło, ale podmalowałam i jest ok
Odpowiedz
No i super! Smile
Odpowiedz
no dobra to i ja pokażę co zrobiłam świątecznego, to głównie proste rzeczy. na początek bombkiSmile

Odpowiedz
Reklama
Nooooo moja droga, pobombkowałaś na całego, jedna piękniejsza od drugiej. Dla mnie numer jeden to wszelkie motywy ptaszkowe.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Natabus, dziękujęSmile
trochę tego narobiłam, na jakimś głodzie chybaSmile
Odpowiedz
O w mordu.... każda mi się podoba. Każda jest śliczna. Pięknie świątecznie. Hira, Ty i Renia uratowałyście honor forum. Są bombidełka są. Super. Szacuneczek Dziewuszeczki.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
WspaniałościSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości