Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nadrabiam zaległości karteczkowe str 8
#31
Ale narzekań na swoją kartkę Tongue Mnie się podoba Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#32
No i bach..! Jest bardzo ładna. Najważniejsze, że poradziłaś sobie, że efekt jest super. A żę nie miałaś tego czy tamtego... poradziłaś sobie!
Odpowiedz
#33
DD, Grarut, Mery, Virgo, dziękiSmile
stresa miałam i mało czasu dlatego mi się cięzko robiło...
sposób na zapalniczkę/ zapalarkę wypróbuję oczywiscie. kupiłam sobie na próbę farbę do stempli i póki co jestem bardzo zadowolona, ma ładny złoty kolor, dobrze się stempelki odbijają, nie wiem czy nie będę stosować w zastępstwie embossingu
Odpowiedz
#34
no to moje obiecane foremkowce niedekupażoweSmile
               
pierwsza jest złocona i obsypana brokatem z jednej strony tekturka, aniołek pomalowany farbą, druga pomalowana farbą akrylową, a odlewy posmarowane pastą postarzającą
Odpowiedz
#35
Te to takie "patrzaj, a nie tykaj", takie poważniejsze. Też ładne, stylowe bym powiedziała.
Odpowiedz
#36
Ataner, Grarut, dziękujęSmile tak wszystko to odlewy choć używałam róznej masy, aniołki to darwi superllekka, zawijaski to inna masa, nie ma na opakowaniu jaki producent,  jest bardziej elastyczna i można takie wywijaski całkiem na mokro wyciągać i przyklejać i się  nie niszczą, nawet śnieżynki ażurowe mi wyszły.
Natabus, Mery, dziękujęSmile
Virgo, dziękujęSmile rozbawiłaś mnieSmile
Odpowiedz
Reklama
#37
nadrabiam zaległości kartkoweSmile dużo będzieSmile
okazji miałam mnóstwo jak widać, z każdą kolejną kartką wciągam się coraz bardziejSmile


               

   
Odpowiedz
#38
           

       
Odpowiedz
#39
te karteczki zrobiłam jako podziękowanie dla nauczycieli z przedszkola moich dzieci
       
Odpowiedz
#40
i jeszcze seria czekoladownikówSmile
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl