Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bombki z odlewami str 7
Mnie też się podoba. Pewnie zamawiajacej takoż. A z tym embosingiem - to spróbuj zapalniczką do papierosów lub podpalarką do gazu. Ciut wygodniej. Mnie juz córcia nabyła opalarkę ale...nie miałam kiedy jej wypróbować. Ot co. A kiedy była potrzebna to nie było.
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Reklama
Mnie tam też się podoba. A Ty Hirusia czepialska jesteś i tyle. Czepiasz się siebie i czepiasz.Tongue  Bardzo ładna. Naprawdę.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Bardzo,bardzo ładna-nie za dużo,nie za  mało,w sam razSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
No i bach..! Jest bardzo ładna. Najważniejsze, że poradziłaś sobie, że efekt jest super. A żę nie miałaś tego czy tamtego... poradziłaś sobie!
Odpowiedz
DD, Grarut, Mery, Virgo, dziękiSmile
stresa miałam i mało czasu dlatego mi się cięzko robiło...
sposób na zapalniczkę/ zapalarkę wypróbuję oczywiscie. kupiłam sobie na próbę farbę do stempli i póki co jestem bardzo zadowolona, ma ładny złoty kolor, dobrze się stempelki odbijają, nie wiem czy nie będę stosować w zastępstwie embossingu
Odpowiedz
no to moje obiecane foremkowce niedekupażoweSmile

pierwsza jest złocona i obsypana brokatem z jednej strony tekturka, aniołek pomalowany farbą, druga pomalowana farbą akrylową, a odlewy posmarowane pastą postarzającą
Odpowiedz
Reklama
Obie bardzo ładne, ale porywam turkusową.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
O, fajne! Aniołki też odlewane? Ta foremka z ostatniego zdjęcia bardzo mi pasuje i lubię z nią robić.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
A u nas dalej świątecznie.  Super. Z takimi aniołkami mam też foremką, kupioną lata temu. Raz użyłam i koniec. A bombidełka fajowe, jak zwykle.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości