Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne...
Witam Was ciepło SmileCzasu jak na lekarstwo ,świąteczna gonitwa dopadła i mnie,dlatego wrzucę tylko kilka świątecznych prac,bez zbędnego rozpisywania się Big Grin

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Reklama
Aniu, piękne wejście. Bombki śliczne i dopracowane. Muchowa cudna!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
I jeszcze kilka Smile

DecouDream,ślicznie dziękuję SmileZdjęcia nędzne bo i pogoda nędzna.Nie mogłam uchwycić tego blasku i "skorupki"po lakierowaniu SmileBardzo lubię szlifować i lakierować Big Grin,nie pamiętam już ile razy lakierowałam,ale przestałam liczyć po 15 Big Grin

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Cudne bombidła....dopracowane na medal Smile widać że jeden błysk Smile brawo .....
a i pomysł na nie ciekawy ...
Odpowiedz
Naprawdę śliczne prace, uwielbiam twórczość Muchy, zatem pierwsza bombka dla mnie najpiękniejsza. Super, tak trzymaj.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Piękne prace! Mam nadzieję, że kiedyś znajdziesz chwilkę na opisanie, bo my zawsze jesteśmy bardzo ciekawe :-)
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Tak, tak ciekawe jesteśmy bardzo, choć mówią, że ciekawość, to pierwszy stopień do piekła. Nas to jakoś nie przerażaTongue
W przeciwieństwie do mojego Natabuska, ja nie jestem muchowa, za to dzieciaczkowa i widoczkowa owszem. Zabieram zatem i jedną i drugąTongue Ta pierwsza z widoczkiem dla mnie naj, naj...
Piękna robota.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Tutaj panuje niepisana zasada, że się zabiera po JEDNEJ rzeczy.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Tak, tak i ja czekam na opisy Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(12-20-2015, 08:30 PM)natabus napisał(a): Tutaj panuje niepisana zasada, że się zabiera po JEDNEJ rzeczy.

A na święta nie ma jakiejś ulgiNaughty Ok. oddaję dzieckową, zostawiam sobie pierwszą widoczkowąSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości