Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne...
#1
Witam Was ciepło SmileCzasu jak na lekarstwo ,świąteczna gonitwa dopadła i mnie,dlatego wrzucę tylko kilka świątecznych prac,bez zbędnego rozpisywania się Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Aniu, piękne wejście. Bombki śliczne i dopracowane. Muchowa cudna!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
I jeszcze kilka Smile

DecouDream,ślicznie dziękuję SmileZdjęcia nędzne bo i pogoda nędzna.Nie mogłam uchwycić tego blasku i "skorupki"po lakierowaniu SmileBardzo lubię szlifować i lakierować Big Grin,nie pamiętam już ile razy lakierowałam,ale przestałam liczyć po 15 Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#4
Tak, tak i ja czekam na opisy Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#5
To ja porywam tę ostatnią z widoczkiem Wink
Wszystkie są śliczne Wink Muchy nie lubię lecz doceniam świetne wykonanie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#6
Dziękuję ślicznie za wszystkie miłe słowa(aż się zaczerwieniłam) Smile Ja raczej krytycznie podchodzę do swoich tworów. Medalion Muchowy jest mój prywatny(uwielbiam twórczość A.Muchy),marzyła mi się choinka cała ubrana w podobne bombki,niestety z braku czasu powstała jedna SmileMedalion z widoczkiem to było wyzwanie SmileMiał być mroczny i przypominać fioletowo -czarne,nocne niebo Wacko Najpierw było srebro w płatkach-efekt tragiczny , postanowiłam spróbować folii aluminiowej,wyszło trochę lepiej SmilePotem pigmenty,farby i nie wiem co jeszcze SmileMazałam i ścierałam Big Grin Po 1598 razie powiedziałam dość Big Grin Zostało jak jest.Na zdjęciach tego nie widać,ale ten fiolet tam jest.Zobaczymy czy spodoba się obdarowanemu.
Odpowiedz
Reklama
#7
Wszystkie piękne ale mnie ten najnajnaj to medalion. CudnyBig Grin
Odpowiedz
#8
Po szlagaluminium,może nie tragiczny,ale bardzo delikatny jakiś mi się wydawał i nie pasował mi do czegoś mrocznego Big Grin
Odpowiedz
#9
Niby ciekawość to pierwszy stopień... jak Grażka przypomina, ale ciekawi ponoć żyją dłużej Wink
Piękne prace, super bombki. Też jestem ciekawa co i jak na nich.
Odpowiedz
#10
Widzę ża mamy nową artystkę . Bardzo piękne prace . Takie dopieszczone ze smaczkiem . Wszystko mi się podoba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl