Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyprawownik - prace konkursowe str.1, wyniki str.9
Poniżej prezentujemy prace nadesłane na konkurs "Przyprawownik - niezbędny w kuchni". Oceniamy je pamiętając o podstawowych założeniach konkursu określonych przez Lady Słonko:

1.Praca musi być rzeczą, w którą możemy schować/wsypać/wlać przyprawy lub inne kuchenne produkty typu sól/cukier/mąka/kasza.
2. Techniką dominującą jest decoupage serwetkowy lub papierowy – motyw wycięty lub wyrwany z papieru lub serwetki.
3. Warunkiem koniecznym (dawno tego nie było, co?? Naughty) jest użycie na pracy dekoru/ornamentu z szablonu (pastą, farbą itp) lub z konturówki.

W tym konkursie mała odmiana w sposobie głosowania. Ponieważ wiele osób zgłaszało swoje niezadowolenie z powodu możliwości podglądu wyników ankiety do głosowania (nawet przed oddaniem głosu) i brakiem tego, co w konkursach najważniejsze - NIESPODZIANKI, to w tym konkursie głosy oddajemy przez system prywatnych wiadomości.

Piszecie Dziewczyny do mnie, czyli oli a ja nie puszczam pary do ostatniego momentu. I już się dobrze ubierajcie, bo będą drrrrrreszcze emocji!!!

Zasady konkursu pozostają te same (obowiązuje więc ogólny regulamin konkursów i ten, który ogłosiła Lady Słonko w odpowiednim wątku.
Przypomnę, że nie wolno głosować na swoją pracę ani zakładać nowych kont w celu oddania głosu.
Prawo do głosowania mają wyłącznie osoby, które na forum są od co najmniej miesiąca i napisały więcej niż 50 postów.
Głosy nieważne nie będą liczone
UWAGA!!! Głosujemy w systemie:
I miejsce - 3 głosy
II miejsce - 2 głosy
III miejsce - 1 głos

Osoby, które już zagłosowały proszone są o wysłanie do mnie maila z dodatkowymi głosami, albo jeszcze raz wszystko do kupy :-) pamiętając o już oddanym głosie na I miejsce :-)

Czas głosowania: od 30 listopada, godz. 23.15 do 6 grudnia 2015 (godz. 16.00)
Ogłoszenie wyników podczas wieczoru mikołajkowego.

DZIĘKUJEMY LADY SŁONKO ZA ZORGANIZOWANIE KONKURSU!!!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Praca nr 1

Praca nr 2

Praca nr 3

Praca nr 4

Praca nr 5

Praca nr 6

Praca nr 7

Odpowiedz
O, doczekałam się i nie wiem na co zagłosować, bo wszystko piękne Smile
Odpowiedz
Jak zawsze piękne :-)
Odpowiedz
A jakie piękne mieszkanka będą miały przyprawy! Fiu, fiu!
Coś mi chyba wpadło w okoBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Są! Kur...czaczki, jak zwykle... weź tu głosuj na jedną... Undecided
Odpowiedz
Reklama
Wszystkie piękne - oprócz mojejBlush
Ja już mam faworytkęSmile
Odpowiedz
I ja mam :-)
Odpowiedz
Ale fajnie. Do końca nie będziemy wiedziały kto wygrałNaughty
Odpowiedz
Tak, to super jest, że do końca wyniki nie są znane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości