Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scrapbookingowe wypocinki Pasady ;o)
Ula na fb jest grupa Kartkowy misz-masz . Całkiem tanio można kupić różne przydasie do kartek . Nie potrzeba maszynek Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewuszki ;o))

Dzięki Wioluś za info o tym misz maszu, ale ja jak na razie średnio ogarniam fb ;o))) - się uczę...

A teraz skoro się dziwicie pokazuję mój pierwszy exploding box, przy tym się napracowałam ;o))

Odpowiedz
nie znam się na "fachowej" stronie tego,ale wizualnie jest naprawdę ciekawy i kolorystycznie i kompozycyjnieSmile
Chyba Oli go tutaj namierzy i na stryszek te swoje klimaty zatarga Smile
Odpowiedz
Wygląda niesamowiecie! Ileż tu pracy..! Super sprawa! I faktycznie, jak nic Olikowe klimaty. Nie ma co zabierać, bo i tak dogoni i odbierze WinkBig Grin
Odpowiedz
Dzięki dziewuszki, trochę pracy jest zwłaszcza na początku, jak się to wszystko dopasowuje i rysuje pomysł w głowie, z każdym kolejnym boxem idzie coraz szybciej ;o)))
Odpowiedz
OOOOO ten super - moje kolory i ten żaglowiec - miodzio.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Reklama
Ja pierdziu ile tu roboty. Fajne są, ale robić bym tego nie chciała. Chyba.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Powiem tak - exploding to klimaty niekoniecznie moje, do tego niezrozumiałe dla mnie kumpletnie, ale przeca żaglowiec jest, a żaglowiec wody poytrzebuje du żej, duża woda to je morze, morze najlepsiejsze jest Czerwone, a skoro on pływa po Czerwonym, to ja go bierę, żeby mi w nureczkach nie przeszkadzał.
Dzięki, Kochane Dziewczynki, że Wy wiecie komu drób, a komu morskie!!!Naughty
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Wow, to pudło bardzo mi się podoba! Jest świetne. Cudeńko!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Świetne to pudełko Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości