Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyprawownik - niezbędny w kuchni :)
Lista konkursowa:

1. Virgo
2. Ataner
3. Grarut
4. Muszka

To co, zaczynamy konkurs?? Big Grin Ktoś jeszcze dołączy?
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Marta, ja z Muszką, to żartowałam. Weź jej spytaj, bo mi głowę urwie. Niech lepiej sama potwierdzi.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
No dobra, zapisujYes W ostateczności wezmę zdjęcia od Doroty (moja koleżanka z pracy) bo ona robiła słoiczki do kuchniNaughty
Ale co, tylko my cztery?????? No dziewczyny, szybko się zapisywaćSmile
O kurczęblade - szkoda że dołączyłam, bo gdybyście były we trzy to miejsce na podium zagwarantowane macieGossip
Odpowiedz
(10-31-2015, 12:05 AM)muszka napisał(a): No dobra, zapisujYes W ostateczności wezmę zdjęcia od Doroty (moja koleżanka z pracy) bo ona robiła słoiczki do kuchniNaughty
Ale co, tylko my cztery?????? No dziewczyny, szybko się zapisywaćSmile
O kurczęblade - szkoda że dołączyłam, bo gdybyście były we trzy to miejsce na podium zagwarantowane macieGossip

staraj się o II miejsce to jako nagrodę zrobię Ci gołąbki Smile
Odpowiedz
(10-31-2015, 12:05 AM)muszka napisał(a): O kurczęblade - szkoda że dołączyłam, bo gdybyście były we trzy to miejsce na podium zagwarantowane macieGossip

Konkurs rozpoczyna się od 4 chętnych. Więc bez Ciebie ani rusz Tongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Myślałam, myślałam i wymyśliłam. Niezbyt mądrze, ale to normalne Big Grin Proszę o dopisanie Smile
Odpowiedz
Reklama
O Cavi dołączyłaSmile Jeszcze może ktoś chętny?
Malolka - była inna umowa. Gołąbki dostaję od ciebie na mikołajki i tego sie trzymamNaughty
Odpowiedz
O, jest nas pięć! Może jeszcze..? Dziewczyny !!!
Odpowiedz
O w mordku! Doczytałam, żę mają być reliefy... Sad A ja se ukombinowałam pojemniki na styk w szafce. Kur...czaczki, i "cały misterny plan..." Undecided
Odpowiedz
Virguś, ale mogą być takie farbowe też.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości