Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyprawownik - niezbędny w kuchni :)
Kochani, prośba Virgo o konkurs jest dla mnie rozkazem, dlatego ogłaszam konkurs na PRZYPRAWOWNIK, vel pojemnik na przyprawy Smile Wiem, że macie pełne ręce roboty, ale na pewno dacie radę przygotować prace tak licznie jak na poprzedni konkurs Smile

Zasady:
1. Praca musi być rzeczą, w którą możemy schować/wsypać/wlać przyprawy lub inne kuchenne produkty typu sól/cukier/mąka/kasza.
2. Techniką dominującą jest decoupage serwetkowy lub papierowy – motyw wycięty lub wyrwany z papieru lub serwetki.
3. Warunkiem koniecznym (dawno tego nie było, co?? Naughty) jest użycie na pracy dekoru/ornamentu z szablonu (pastą, farbą itp) lub z konturówki.
4. Dozwolone jak zwykle stosowanie technik uzupełniających jak postarzanie, transfer, spękania, cieniowanie, ale nie mogą dominować jako technika na pracy konkursowej.
5. Ozdabiamy dowolny przedmiot.
6. Zasady wykonywania i zgłaszania prac reguluje regulamin ogólny konkursów – zachęcam do zapoznania się.
7. Termin nadsyłania zdjęć prac do 29.11.2015.
8. Głosowanie odbędzie się w terminie do 6.12.2015.
9. Ogłoszenie wyników 6 grudnia - będzie podwójna imprezka mikołajkowo-konkursowa.
10. Pierwszą nagrodą będzie kalendarz na 2016 rok wykonany przeze mnie (w wybranej przez zwycięzcę kolorystyce) oraz jak zawsze przydasie do decoupage. Mile widziane sponsorki nagrody drugiej i trzeciej.

Jeśli coś jest niejasne - pisałam zasady w emocjach, tak się podnieciłam pomysłem na kokurs - proszę pytajcie SmileSmile

Zachęcam do zgłaszania się - konkurs "ruszy" od 4 chętnych Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Ło jejciu! Ja tylko zaproponować chciałam.
Ale jak powiedziałam "A" to i "Be"... zapisuj mię Smile
Odpowiedz
Marta, ale ja nie o takim myślałam. Chodziło mi o przyprawy w torebkach. W swoich plastikowych koszach trzymam właśnie torebki z przyprawami. Ty mówisz o pojemnikach np. na cukier. To się nie dogadałyśmySad
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Grażka, i ja o takim my ślałam. Toż też można nazwać przyprawownikiem. Przy okazji mojego pudełka pisałyśmy jak trzymamy przyprawy w torebeczkach.
Odpowiedz
Kurcze nie wiem, czy się wyrobię. Za dużo mam roboty. Ale motywacja jest.
Odpowiedz
Grażka, ja też myślałam o takim "koszyku" na torebki z przyprawami, ale inni mogą woleć zrobić słoik na cukier - to też jest pomysł na przyprawownik Smile Nie chcę za mocno ograniczać pomysłów Czarodziejek.
Home is where the cat is
Odpowiedz
Reklama
ja mogę sponsorować 2 nagrodę Smile
Odpowiedz
(10-27-2015, 08:38 PM)Lady_Slonko napisał(a): Grażka, ja też myślałam o takim "koszyku" na torebki z przyprawami, ale inni mogą woleć zrobić słoik na cukier - to też jest pomysł na przyprawownik Smile Nie chcę za mocno ograniczać pomysłów Czarodziejek.

A widzisz, a ja zrozumiałam, że tylko taki pojemnik na sypkie. Czyli tu nie robisz ograniczeń? Trochę trudny termin.
Odpowiedz
Termin trudny, to prawda, jeśli się nie zbierze grupa, to przełożymy konkurs na przyszły rok, żaden problem.
Home is where the cat is
Odpowiedz
Pomysł super, tylko ten termin kurna, trzeba robić prezent mikołajkowy wszak.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości