Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
#1
Wink 
Dzień dobry,
na forum trafiłam wczoraj szukając odpowiedzi na temat papierów wodnych do decoupagu.

Na imię mam Ewa, pochodzę ze śląska. Głownie interesuję się origami modułowym. Prowadzę bloga origami-pasja już dość długo bo od 2011 r. Głownie na blogu moim są prace wykonane z origami modułowego, krepy włoskiej, papierowej wikliny czy też ze wstążek np karczochy.

Decoupagem zaczęłam interesować się już zeszłego roku, bo zrobiłam kilka bombek ale raczej to było coś w stylu ala'decoupage CyklopBlush teraz chcę zagłębić się w tej technice i w razie jakichkolwiek wątpliwości mam nadzieję, że odpowiedz znajdę tu na forum Smile

Swoje prace pokażę może za jakiś czas, ale wiem, że nie będą to rewelacyjne prace , bo aby zrobić perfekcyjnie daną rzecz trzeba posiadać dużo wiedzy na temat danej techniki a ja się dopiero uczę Smile

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile Każdy kiedyś zaczyna/ zaczynał, każdy kto zaczął ciągle się uczy. A jeśli twierdzi, że wszystko umie to... nie umie. To forum to skarbnica wiedzy, porad i pomysłów. No i pełne dobrych Duszków, które zawsze poradzą, pomogą. Nie kryguj się i pokazuj co tworzysz.
Odpowiedz
#3
Virgo dobrze mówi. Nie ma się czego bać, tylko pokazywać, słuchać rad i się uczyć. Jeśli masz takie chęci, a decoupage sprawia Ci przyjemność, to wszystko będzie dobrze Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Hehehe dzieki Smile
Odpowiedz
#5
Witaj Ewo Smile
Odpowiedz
#6
Witam witam Smile Swoje prace dodałam już w dziale Parce decoupage Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
Hej Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#8
Hejka Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#9
Hug witam Smile
Odpowiedz
#10
Witajcie moi drodzy nazywam się Anka, ale większość mówi na mnie Andzia Big Grin Pochłonięta w świecie decoupage od trzech lat <3 pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl