Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
origami-pasja
#11
(10-18-2015, 06:04 PM)Virgo_777 napisał(a):
(10-18-2015, 02:58 PM)natabus napisał(a): Się nie czyści, tylko robi nowe.

Aaa... Smile

hehe zdmuchuje się kurz Big Grin Jak pomaluje i tak kurz siądzie na daną figurkę, kurz niestety jest wszędzie :/
A tu moje słoniczki Blush mają jakieś ok 60 cm wysokości.

[Obrazek: s%2Bs%25C5%2582oniczka%2Br%25C3%25B3z%2B1.jpg]

[Obrazek: ee%2Borigami%2Bs%25C5%2582o%25C5%2584%2B8.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#12
Bardziej chodziło mi o usuwalność, a nie wszechobecność onego Wink Ale OK.
Słonik oczywiście ten drugi (chyba lekko w fiolet wpada - przynajmniej ja tak widzę) Smile
Odpowiedz
#13
(10-19-2015, 09:20 PM)Virgo_777 napisał(a): Bardziej chodziło mi o usuwalność, a nie wszechobecność onego Wink Ale OK.
Słonik oczywiście ten drugi (chyba lekko w fiolet wpada - przynajmniej ja tak widzę) Smile

Kurz hmm pędzelkiem do kurzu ( czy jak to się tam zwie Wink ) można usunąć, bo wiadomo, ciężko się dostać do nie których miejsc tzn do tych szczelinek Wink

Tak w jasnym fiolecie jest słoniczka i w jasnym różu, zdradzę, że na dniach powstaną dwie mniejsze w kolorze jasnego różu Smile
Odpowiedz
#14
Lubisz to co robisz, sprawia Ci to radość to twórz i pokazuj Smile Efektownie to wygląda.
Odpowiedz
#15
(10-19-2015, 09:45 PM)oli napisał(a): Ewcia, a ja mam pytanie innej natury: co Ty robisz z tymi zwierzakami i innymi stworami, bo chyba nie ustawiasz sobie ich w rzędzie w domu?
Jakaś terapia zajęciowa z dziećmi, czy coś?

Robię na zamówienie jeśli ktoś chce lub rozdaje rodzince Smile zajmuję się tym już kilka lat (od 2011r ) dlatego sporo się już tego uzbierało .
Odpowiedz
#16
Dzis u mnie powstała choineczka z krepy włoskiej, wyskosci 60 cm Smile Powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Pomysł własny .

[Obrazek: 2%2Bchoinka%2Bkrepa%2B1.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#17
Ojej! Piękności! Różu nie lubię, ale fiolet bardzo Big Grin
Niesamowicie elegancka ta Twoja choineczka!
Chociaż tak dumam nad tym sznurem z perełek. Nie wiem czy jak dla mnie nie za dużo...
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#18
Dziekuje Big Grin
Sznurek z perełkami hmm to już kwestia gustu Big Grin
Odpowiedz
#19
Tak Big Grin w sumie świeta całkiem blisko Wink jak tak się człowiek dobrze zastanowi... Wink
Odpowiedz
#20
Nie strasz już tymi świętami Wink
Mi się podoba! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl