Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3
#11
Też zaczynam :-) Mi się podoba taka kolorystyka i motyw. Szkoda, że tylko jedno zdjęcie, ale rozumiem :-)
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
#12
Znów klejone na żelazko. Ograniczyłam cieniowanie boków. Na specjalnie zamówienie babci. Oczywiście mam takiego farta, że duża część pudełek po jakimś czasie mi się wygina w bok Sad

Nie jestem zadowolona z pudełeczka (wydaje mi się, że stać mnie na więcej, ale cóż)


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#13
Ładna szkatułka Wink) Bardzo fajnie wychodzi Ci zacienianie rogów Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#14
Wieczko pudełka jest wygięte w jedną stronę. Nie jest to równe. Jakby drewno napuchło i wygięło się? Nie wiem od czego to zależy, ale równo nie jest Smile
Odpowiedz
#15
Pudełko bardzo mi się podoba. Ciemne cieniowanie na brzegach wierzchu pasuje do ciemnego dołu. Serwetka sama w sobie ma też wiele uroku.
Nigdy żadne pudełko mi się nie wyginało. Więc albo zmień punkt zaopatrzenia, albo może bądź bardziej oszczędna w bejcowaniu Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#16
W moim ostatnim pudełku mam to samo. One są krzywo zmontowane. Zanim je polakierujemy, pomalujemy to nie za bardzo rzuca się w oczy. Ja delikatnie przegięłam ale trzeba uważać na zawiasy.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#17
JA może rozjaśniłabym boki jakimś reliefem Wink. Poza tym ok Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#18
Bardzo ładne, na tym dużo bardziej mi się podoba to wycieniowanie niż na poprzednim Smile
Odpowiedz
#19
O proszę. To dobrze wiedzieć, że nie jestem z sama z tymi powyginaniami ^^
W sumie rzeczywiście wszystkie te pudełeczka "uszkodzone" są od tej samej osoby. Będę musiała przetestować inny sklep.
Odpowiedz
#20
O jak bardzo lubię takie "zamknięte" motywy. Mnie bardzo się podoba pudełko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl