Ankieta: Konkurs "Prezent na Dzień Chłopaka"
Ankieta jest zamknięta.
Praca nr 1
5.00%
1 5.00%
Praca nr 2
20.00%
4 20.00%
Praca nr 3
10.00%
2 10.00%
Praca nr 4
0%
0 0%
Praca nr 5
35.00%
7 35.00%
Praca nr 6
10.00%
2 10.00%
Praca nr 7
10.00%
2 10.00%
Praca nr 8
10.00%
2 10.00%
Praca nr 9
0%
0 0%
Praca nr 10
0%
0 0%
Praca nr 11
0%
0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs - Dzień Chłopaka
Gapię się codziennie i nie mogę za nic zdecydować... Z czterech kandydatur udało mi zredukować do dwóch, ale z tych dwóch to już za nic nie mogę wybrać Sad Chyba rzucę monetą Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Też chciałam kiedyś rzucać. A zagłosuj na tę, o której pomyślałaś jako pierwszej.
Odpowiedz
Dokładnie. Nie ma to tamto. Serce nie sługa. Jak się zaczynamy zastanawiać, kombinować, a najgorzej jak ktoś nam powie jaki jest rozkład głosów, to wychodzą cuda. W efekcie czekamy i czekamy, a potem głosujemy na całkiem nie to, przy czym zabiło nam silniej serce.
Ja padłam na twarz od pierwszego wejrzenia i zdania nie zmienię, choć jeszcze nie głosowałam :-D
Muszę usiąść niedługo i w ogóle uzupełnić regulamin na podstawie doświadczeń z innych forów (namawianie całego świata na głosowanie na swoją pracę, zakładanie lewych , puszczanie farby, która praca czyja i wzajemne głosowanie na siebie dwóch psiapsiółek niezależnie od jakości prac. To na szczęście nie tu, ale cały czas zdarza się, że trzeba usuwać głosy oddawane przez osoby o zerowym stanie konta. Nasze świeżynki też mają różne dylematy, więc muszę nad tym posiedzieć. No i to, że może być przecudnej urody praca, a nie do końca zgodna z tematem konkursu na przykład. Gdyby coś się Wam, Dziewczynki, jeszcze przypomniało, o czym warto wspomnieć w regulaminie ogólnym, to bardzo poproszę o cynk. Dojdziemy w końcu do ideału. :-)
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
cztery mnie uwiodły......
a tu tego głosa jak przysłowiowego włosa na 4 nie podzielisz Sad
trudno....warsztatowo one wszystkie na podiumie są Smile postawię na nowy pomysł
Odpowiedz
No to zagłosowałam, usiłowałam sobie przypomnieć przez pół dnia, o której myślałam jako pierwszej, ale nic z tego Big Grin
Wybrałam tą bardziej męsko się kojarzącą (przynajmniej mnie) Smile
Odpowiedz
I ja mam swoją miłość od pierwszego wejrzeniaSmile

I mam postulat, aby konkursy odbywały się częściej, bo powstają prace z najwyższych półek polskiego dekupażuSmile
Andr, a Ty głosujesz w konkursach?
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Musiałam dziś usunąć jeden głos oddany przez osobę, która nie ma wymaganej ilości postów. To tak, gdyby ktoś to zauważył i się zaniepokoił. Mod czuwa :-)

Reniuszka, jak konkursy są częściej, to nie bierze w nich udziału aż tyle osób, bo nie nadążają :-D
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
No i ja mam dylemataNaughty Co do odgadnięcia-co która,to dopiero jestem pewna dwóch CzarodziejekNaughty Nie zapowiada się,abym odgadła całą ekipęNaughty
Cavi,jesteś detektywem nr 1SmileSmile GratulacjeCheers
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Dziękuję za banerSmile A jaki ładny krak na tym banerze wyszedłBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Baner pierwsza klasa, rasowy Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości