Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat widziany tinuvielowymi oczami :-)
Pierwsze i trzecie dla mnie bomba Smile w drugim gdyby zamiast firanki dać coś bardziej jednolitego? Może ciemniejszego? Wtedy by wręcz pod grafikę podchodziło chyba Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Wiecie, to były pierwsze próby, wiec pstrykałam co było pod ręką. Nie ustawiałam przedmiotów i tła Wink Dopiero później się bawiłam w kompozycję.
FutrzaQ, nigdy nie jest za późno. Obróbką zdjęć też się zajmuję, więc zawsze mogę przerobić firankę na coś innego Smile Ale nie wiem czy akurat to zdjęcie jest tego warte...
Cavi, to moje pierwsze zdjęcia tą techniką, więc akurat robiłam przez funkcję w aparacie.

Moje ulubione chyba pierwsze. A drugie też mi się nawet podoba. Specjalnie jest takie przesadzone. Wygląda prawie jak narysowane Wink
Póki co prezentuję bardzo stare zdjęcia. Ostatnio miałam mało czasu, a jak już go znalazłam to poświęciłam się decu. Ale niedługo planuję powrócić do mojej amatorskiej fotografii Wink Niedługo jadę w góry, więc może będzie okazja popstrykać.
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Bardzo ładne Wink)) Wybieram ostatnie ze względu na wodę, która kocham a pierwsze, przez kryjące w sobie tajemnice.
Odpowiedz
Z pierwszego "rzutu" wszystkie piękne, natomiast w drugiej partii bardzo mi się podoba pierwsza fotografia.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Piękne zdjęciaSmile
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz.
Odpowiedz
Osobiście wolę bez tego czegoś, co HDRem jest zwane, ale zawsze lubię popatrzeć na kreatywne prace Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ale ładne zdjęcia Smile Nawet nie wiedziałąm, że tą techniką można uzyskac taki fajny efekt. Zwykle moje traciły na jakości i to sporo.
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za wszystkie opinie Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Drugie najlepsze Wink) Trzeba mieć nosa do fotografii nie każdy potrafi uchwycić piękno przyrody Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości