Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs - Prezent na Dzień Chłopaka
Dede ja jestem pewna jednej właścicielkiSmile Reszta dla mnie czarna magiaBlink Ale odwaliłyście kawał dobrej roboty. Myślę, że ci obdarowani będą zachwyceniBig Grin
Odpowiedz
Reklama
Ja po dłuższym namyśle chyba domyślam się autorek dwóch prac, reszta to czarna magia Wink
Odpowiedz
A ja znam autorki wszystkich pracTongue Tongue Tongue
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
No co ty Renia Cyklop
Odpowiedz
Dziewczynki ja tutaj przeprosinami do Was zajrzałam bo czas mi przez place przeleciał i nie wyrobiłam się całkowicie . Praca jest w trakcie jak kiedyś uda się dokończyć to się pochwalę. Dziś natomiast chylę głowę i przepraszam za zamieszanie ale myślałam,że mi się uda a tu tak wyszło. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiałe i wybaczycie. Może kiedyś odważę się wziąć udział w kolejnym konkursie. Oczywiście będę głosować. Pozdrawiam Was serdecznie i uciekam szybko do mojej Kruszynki.
Odpowiedz
Rozumiemy i wybaczamy jakem MOBig Grin
Szkoda tylko, że nie dałaś znaku dzień wcześniej, żebyśmy z Oli nie czekały do północy.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
W ogóle nie miałam czasu wejść na forum.Były próby kilka razy zajrzeć ale przeczytać nie zdążyłam nic;( Gdybym się czasowo ogarnęła to bym może nawet sprawdziła do kiedy prace i dała znać a ja nawet nie ogarniam jaka jest dzień tygodnia od 3 tygodni. Także przepraszam raz jeszcze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości