Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hej :)
#1
Witajcie Smile jestem beruuu (od Bereniki Smile ) pewnego dnia przypomniałam sobie jak fajnie było w szkole podstawowej na warsztatach z decoupage z okazji robienia prezentów na dzień Babci. Wiec co zrobiła Beru? Zaczęła m wracać i przypominać sobie jak to się robiło, z czym to się je i postanowiłam, że ze względu na wakacje będę miała czym zająć ręce Big Grin Na razie nie tworzę jakichś pięknych dzieł, ale się staram ^^ mam nadzieje, ze dużo wyniose z tego forum i porady oraz konstruktywna krytyka mi pomoże Big Grin A prezenty co wtedy zrobiłam dalej stoją u babci a honorowych miejscach..... Naughty
Pozdrawiam Was cieplutko !Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Berenika... Jak ładnie... Smile Witaj Smile
Odpowiedz
#3
Dziękuję ! Smile
Nie wiedziałam, że tak szybko ktoś odpisze Big Grin juz mi się tu podoba Wink
Odpowiedz
#4
Prezenty są w Krakowie na półce Big Grin niedługo tam jadę wiec może nadarzy się okazja aby je Wam pokazać Smile)
Odpowiedz
#5
Witaj w naszym gronie Wink
Odpowiedz
#6
Cześć,

Będziemy czekać na babcine skarbyTongue i nie tylko Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#7
Juz niedługo tam jadę więc albo Wam pokażę w czasie pobytu jeszcze lub dopiero po powrocie Big Grin nie będą to żadne arcydzieła (jak to w podstawówce), ale dobrze jest sobie powspominać ^^
Odpowiedz
#8
Witaj Bereniko Smile
Imię masz śliczne.
Jeśli będziesz w Krakowie i chciałabyś się wybrać na wspólne decouzakupy np. na Garbarską, daj znać Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#9
Witaj między nami, Beru Smile
Odpowiedz
#10
witam wszystkich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl