Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyczny,prosty chlebak str 6
#21
No,już jakiś czas mnie nie było,ale mam dużo roboty Wink Przedstawiam wam moje dwa słoiki na których testowałam farbę kredową Americana Decor,moje krzywe malowanie pędzlem "wolną ręką",perełki i kokardki ogólnie dużo słodkości Wink Mój stary chustecznik w róże troszkę poprawiony,a właściwie dodałam po prostu odlew gipsowy na którym zainstalowałam "szczególik" z tych samych róż Smile No i najnowszy chustecznik z odlewami gipsowymi aniołków (pomimo,że ich nie lubię te mi się podobają) trochę szablonu motywu chusteczkowego i przecierania suchym pędzlem Wink


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#22
Jestem pierwsza i porywam chustecznik ten w różeBig Grin Bardzo fajne prace. Ciekawe tez te przecierki może wykorzystam takie w przyszłości jak uda mi się takie zrobić Smile.Aniołek też świetny.Mam już właśnie w planie do pudełka, które lada dzień się skończy.
Odpowiedz
#23
Ten chustecznik niestety już dziś rano został porwany przez babcię ;p Co do przecierek to łatwa sprawa chociaż ciężej robi mi się je farbą kredową i akrylem artystycznym,a najlepiej emulsją akrylową do ścian Wink Też tak czekam na pudełka,czasem jakieś końcówki wywalam,albo przekładam gdzieś indziej,aby szybciej się do nich dobrać ;p
Odpowiedz
#24
Bardzo ciekawe prace . Ten niebieski słoik zaintrygował mnie . Fajny jest Smile. Szkoda że różany chustecznik zabrany - bardzo mi się podoba .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#25
Na różanym chusteczniku dużo się dzieje, ale jest spójne i dobrze to wygląda. Nie dziwię się babci, że porwała. Teraz pewnie wzdycha do niego Smile
Świetne przecierki na aniołkowym.
A słoiki bym sama porwała, gdyby było w nich to, co napisałaś Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#26
I mnie się podobają Twoje prace Wink)
Pierwszy chustecznik jest śliczny a słoiki bardzo, bardzo fikuśne Wink
Odpowiedz
Reklama
#27
@DecouDream teraz już jest,a właściwie są kruche ciastka potrójnie czekoladowe z kawałkami mlecznej i białej czekolady... ;p

@abask słoiki miały być coś niby vintage,coś niby retro..coś niby amerykański bar mleczny z lat 50 tylko trochę dotknięte czasem,a wyszło..sama nie wiem jak ;p
Odpowiedz
#28
Też nie przepadam za janiołkami, ale tu mogą być - pasują Smile Bardzo ciekawe prace, wzbudzają uśmiech Smile Myślę też, że serwetnik bardzo zyskał po "przeróbce"
Odpowiedz
#29
malola to są SŁOIKI,a nie słoiczki bo mieszczą aż kilogram lub ciut więcej kalorycznych cudowności... Big Grin
Odpowiedz
#30
Słoje są rewelacyjne ! Czy to takie wielkie po cukierkach..? Bardzo, bardzo fajne je "zrobiłaś". Chusteczniki też ładne i chyba nie umiem powiedzić, który bardziej mi się podoba. Może jednak różany..? DeDuś dobrze napisała - niby dużo na nich, ale z wyczuciem i spójnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl