Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie :) Karolcia już z nami :) str 3
#11
Kobiety w ciąży nie mają lekko, oj nie Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
Witam Cię cieplutko imienniczko Smile
A długo jeszcze będziemy czekać na nowego Człowieczka? No to teraz masz huk roboty z przygotowaniem i ozdobieniem pokoiku dla Maleństwa a Twoje umiejętności będą "jak znalazł" Big Grin
Odpowiedz
#13
Witam serdecznie Smile)))))))
Odpowiedz
#14
Dziękuję Wszystkim serdecznie za tak miłe powitanie Smile
Odpowiedz
#15
Kłaniam się nisko Smile
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
#16
(06-22-2015, 01:42 PM)arttmake napisał(a): Dziewczyny przepraszam, że tak długo to trwa ale nie napisałam Wam ,że jestem w ciąży i obecnie mam tyle na głowie,że czasami brakuje czasu . Pokoik dla córci powoli urządzam a do tego malowanie pozostałych pokoi bo potem na remonty przez dłuższy czas może nie być czasu. Mam nadzieję, że wybaczycie gapiostwo i rozkojarzenie z roztrzepaniem ciężarnejSmile wrońcu jestem teraz "pod ochroną". Obiecuje w najbliższych dniach zgrać z aparatu coś nowszego a póki co dodam post ze starszymi "dziełami ". Miłego dnia dziewczynki i chłopcy Smile

A kiedyż to ma nastąpić ten szczęśliwy dzień kiedy zostaniesz Mamą? Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Termin na koniec sierpnia a 1 wrzesień. Już się doczekać nie mogę więc póki co prace wrą.To moje pierwsze dzieciątko więc jestem pełna obaw ale myślę że z pomocą męża dam radę a i nawet obiecał mi pomóc w znalezieniu czasu na decoupage żebym mogła robić co lubię w ramach odpoczynku. Tylko czy faktycznie będę mieć na to silę .. Big Grin
Odpowiedz
#18
Brzmi cudnie. Trzymamy kciuki Mamusiu Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Arttmake życzę Ci abyś znalazła ten czas Smile
Jutro przyjeżdża na jakiś czas córka z wnusiem (dziewiątego będzie miał 5 miesięcy) i mam nadzieję, że znajdzie czas aby przysiąść do swojej magisterki bo niestety czasu u siebie nie może na to znaleźć...albo tylko mi się tak tłumaczy a jej się nie chce Big Grin
Odpowiedz
#20
No i się pozmieniałoSmile

Dziewczynki pragnę z dumą ogłosić i się pochwalić ,że od tygodnia jestem mamusią malusiej Karolinki Smile. W zeszłą niedzielę 23-08-2015 o godz 19-46 przyszła na świat nasza córeczka,o 49 cm długości i wadze 3050 g. Zdrowiusieńka o bardzo mocnych płuckach Smile. Oto i moja kruszynka
        . Zapewne teraz będę zaglądać tu rzadziej ale jestem z Wami Smile

Ps1. Nie wiedziałam gdzie wstawić taki post więc mam nadzieję ,ze tu będzie dobrze w razie czego proszę o info gdzie przenieśćSmile Ania



Ps 2. Miłego dnia Wam życzę ciocie. Karolinka Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl