Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie :) Karolcia już z nami :) str 3
#1
Witam wszystkie Panie i Panów wielbiących zdobienie decoupageSmile

Jestem Ania.Dłubię sobie już ponad rok no może prawie dwa lata w technice serwetkowej.W wolej chwili dla odstresowaniaSmile
Zebrałam już spora kolekcję serwetek i chyba jestem uzależnionaTongue. Kupuję, kupuję a i tak wszystkie prace w większości robię z ulubionymi wzorami. Ciągle się uczę, staram likwidować niedoskonałości które zawsze gdzieś w każdej pracy widać gołym okiem;/. Nie umiem cieniować do tej pory;/ a lakierowanie mnie męczy.
Chciałabym tutaj znaleźć ciekawe inspiracje. Od Was nauczyć się cieniowania i podpatrzeć ciekawe triki, patenty a przede wszystkim usłyszeć - przeczytać szczere opinie i budującą krytykę. To czego ja nie widzę albo przymykam oko dobrze by było gdyby ktoś mi pokazał i powiedział eź zobacz popraw to byłoby wtedy super . Wtedy każda praca byłaby coraz lepsza.

No to chyba tyle pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę głowy pełnej pomysłów oraz duż czasu na ich realizację.Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Aniu Smile Mój mąż kątem oka przeczytał właśnie Twój post powitalny i powiedział: "Wszystkie jesteście takie same. Kupujecie i kupujecie. Ona jest już Wasza Big Grin "
Skoro żeś już nasza, to rozgość się i pokazuj, co masz Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Jak uzależniona i zdaniem obserwatora "nasza" to z pewnością tak jest Big Grin
WITAJ !
Odpowiedz
#4
Witaj Aniu, ciekawa jestem Twoich prac Smile
Odpowiedz
#5
Witam i ja Smile
Fajnie mieć świadomość, że nie jestem sama wśród profesjonalistów Smile
Odpowiedz
#6
Dziękuję bardzo za miłe powitanie Smileod razu człowiek czuje się pewniej mając świadomość, że jest mile widziany. Mam zatem pytanie żeby wstawić swoje prace to muszę założyć nowy wątek w dziale nasze prace czy jakoś to gdzieś podpiąć?Z góry dziękuję za podpowiedź jak zacząć:0 ) Miłego dnia
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Aniu Wink))

Nie jesteś jedyna w swym uzależnieniu. Tego możesz być pewna Wink))
Odpowiedz
#8
Witaj Aniu! Smile i czekam na wątek z Twoimi pracami Wink
Odpowiedz
#9
Dziewczyny przepraszam, że tak długo to trwa ale nie napisałam Wam ,że jestem w ciąży i obecnie mam tyle na głowie,że czasami brakuje czasu . Pokoik dla córci powoli urządzam a do tego malowanie pozostałych pokoi bo potem na remonty przez dłuższy czas może nie być czasu. Mam nadzieję, że wybaczycie gapiostwo i rozkojarzenie z roztrzepaniem ciężarnejSmile wrońcu jestem teraz "pod ochroną". Obiecuje w najbliższych dniach zgrać z aparatu coś nowszego a póki co dodam post ze starszymi "dziełami ". Miłego dnia dziewczynki i chłopcy Smile
Odpowiedz
#10
Się rozumie Naughty
Dbaj o siebie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl