Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłaczany narożnik
Momencik, zaraz sprawdzę, może coś źle wkleiłam...

Poprawiłam linka, juz się otwiera (jedna kropka mi się tam zapałętała Sad)
Odpowiedz
Reklama
Cavi obejrzałam filmiki z linku jaki wstawiłaś . Czy u nas taka folia na rolce jest do dostania?
Tak patrząc na prace tej pani doszłam do wniosku, ze to całkiem podobne jest do pergamano Smile
Odpowiedz
Szukałam, w sklepach znalazłam jedynie w arkuszach nieco mniejszych niż A4, po około 3,50 za sztukę (nie pamiętam w tej chwili sklepu, ale wyskoczył mi po wpisaniu w googla 'folia do embossingu')
Być może będę miała dostęp do rolek, ale na razie czekam na próbki i ceny. Jak będę coś więcej wiedzieć, to napiszę.
Odpowiedz
(06-27-2015, 04:50 PM)cavi napisał(a): Szukałam, w sklepach znalazłam jedynie w arkuszach nieco mniejszych niż A4, po około 3,50 za sztukę (nie pamiętam w tej chwili sklepu, ale wyskoczył mi po wpisaniu w googla 'folia do embossingu')
Być może będę miała dostęp do rolek, ale na razie czekam na próbki i ceny. Jak będę coś więcej wiedzieć, to napiszę.
Dziękuję Smile
Odpowiedz
No jak to? Mnie tutaj nie było?
Ależ byłam. Widziałam i podziwiałam i chyba z powodu zachwytu nic nie napisałam bo mi się strasznie podoba to, co zrobiłaś Wink
Odpowiedz
Wygląda fantastycznie! Dojdziesz do wprawy, ale efekt już jest niesamowity Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki wielkie za instrukcję! Smile
Odpowiedz
Matkokochana Futrzaq, wszelki duch.....
Gdzieś Ty się podziewał????
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Za dużo pisania , nie będę Cavi spamił w temacie Big Grin
Odpowiedz
Chciałam jeszcze zapytać czym taką folie przyklejać ? Smile
Odpowiedz