Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłaczany narożnik
[Obrazek: P1110911-1.jpg]

Tutorial: http://decu.cavi.net.pl/inne/naroznik.pdf
Odpowiedz
Reklama
Świetna robota Cavi i jaki efekt!
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Brawo!
Dzięki Hug
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
SuperCheers
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
EXTRA Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Kapitalny efekt, dziękuję.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Reklama
Dla bawiących się w wytłaczanki - genialne filmiki: http://casadalatonagem.com/cursos-gratui...-latonagem. Po portugalsku, ale nawet bez gadanego bardzo dużo ciekawego można wyłapać. Trzeba oglądać na kompie, na tablecie nie idą, bo to na vimeo.
Odpowiedz
O jakie piękneSmile Zdolniacha jesteś bardzo mi się podoba ale zanim ja coś takiego zrobię to kupa lat upłynie ale już teraz wie,że na pewno kiedyś będę próbować Smile
Odpowiedz
Piękne to robią Brazylijki Big Grin A ja się uczę tego po trochu, ten narożnik tu to jest mój może piąty tworek wytłaczany. Teraz próbuję robić wg tych tutoriali z linka wyżej.
Weź foremkę jednorazową do pieczenia, długopis i próbuj Smile Ja kupiłam sobie te dłutka z kulkami, robi się nimi lepiej niż długopisem, bo przydają się różne grubości. Ale na początek można próbować długopisem, żeby zobaczyć, czy w ogóle się ta zabawa podoba Wink
Odpowiedz
Niestety link mi się nie otwiera, a może "stety", bo by mnie pewnie te filmiki pochłonęły na minimum godzinę Wink
Taką widzę informację na laptopie:
Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości