Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użycie szablonu na ścianie, "drugie" efekty str.9
Ja mam jedną upatrzoną Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
No się wie, tą niebieską Smile ja mam kilka Big Grin
Odpowiedz
A wiecie, że ja też nabrałam chętki na kawałek ściany w tapecie? W LM są takie, co mi w oko wpadły i mam próbki. Powieszę na ścianie, niech powisi i się zobaczySmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Fajna sprawa, teraz są naprawdę fajne wzory tych tapet i można je fajnie wykorzystać, jak nie całą ścianę to chociaż jeden pasek i już pokój ciekawiej wygląda Smile
Odpowiedz
Dziewczyny, moja ściana z tą tapetą stoi pod ogromnym znakiem zapytania, gdyż cena za wymiar 250x250cm wynosi 3580zł Cry
Odpowiedz
hęęęęę ?
Odpowiedz
Reklama
Tak właśnie Blink

Cry Cry Cry
Odpowiedz
khem, ja rozumiem że one są ładne, nawet bardzo..... ale ta cena to przesada Big Grin
Odpowiedz
Nie rozmawiałam jeszcze z Mężu o cenie, ale myślę, że te pieniądze wydamy na inne rzeczy. A co ze ścianą? Albo będzie zupełnie inna, albo zaryzykuję i zrobię sama.
Więc zbieram pomysły jak można by się za to zabrać. Za każdą radę będę wdzięczna.

Najpierw pomalować na turkusowo-niebieski, a potem poprzyklejać szablony i lecieć szarością?
czy na odwrót: pomalować na szaro, przykleić szablony i gąbką malować na niebiesko?
Czy dam radę zrobić sama szablon? Z czego? Czym przykleić?
Odpowiedz
Hm....zawsze można poszukać innych fototapet na zamówienie, albo spróbować samemu. Akurat ty DeDe uzdolona jesteś bardzo, więc myślę że dała byś radę Smile zawsze można zamalować i od nowa Wink ja bym zaczęła od niebiesko-turkusowego podkładu i na to zaszaleć szablonami, może dało by się gdzieś kupić jakiś. Kto jak kto ale Ty zdolności malarskie masz Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości