Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użycie szablonu na ścianie, "drugie" efekty str.9
Dziewczyny, założyłam ten wątek z prośbą o doradzenie mi w sprawie ściany w sypialni.
Zakochałam się w ścianie, której zdjęcie znalazłam w internecie.

Zastanawiam się jak odtworzyć coś takiego i jakie jest Wasze zdanie w tym temacie. Pokój jest wąski (ok. 250cm), ściana ze skosem. Na środku będzie łóżko, po bokach szafeczki nocne.

Zdjęcia oryginalnego nie mam przy sobie. Ale podobne ściągnęłam z internetu, nasz skos jest bez okna. Jeśli już się zdecydujemy, szablon z kolorem byłby tylko na tej jednej ścianie, za łóżkiem.

"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
O! Gwiazdki na sufito-ścianie! "Niebo gwiaździste nade mną...." Big Grin

A tak poważnie, to ja bym chciała takie "niebiańskie", ale Ty pewnie wolałabyś takie coś jak na pierwszym zdjęciu...

A jakiego rodzaju meble tam będą? Bo jeżeli proste, to taki ozdobny szablon pewnie by pasował. Ale przy bardziej ozdobnych meblach chyba za dużo by się tam działo....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Najprostsze z najprostszych i mało. Po drugiej stronie łóżka będzie garderoba.
Odpowiedz
Jak proste, a tobie się to podoba - to wal śmiało!

A jak to zrobić - o to musisz pytać tych bardziej zaawansowanych, bo ja to tylko jeden szablon "mam na sumieniu"
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Myślę że to tapeta ? a uzyskanie tego efektu ? .... myślę że duuuużą gąbką tapowana białą farbą, tak raczej na sucho
Odpowiedz
O rany! Ale ściana. Bardzo mi się podoba, ale też myślę, że to może być tapeta.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Tapeta? Blink Na to nie wpadłam.

(06-10-2015, 11:45 PM)malola napisał(a): a uzyskanie tego efektu ? .... myślę że duuuużą gąbką tapowana białą farbą, tak raczej na sucho

Aaaa, popatrz... A ja myślałam odwrotnie: że ściana była jasna, na to szablon i ciapanie turkusem...
Odpowiedz
Stawiam też na tapetę. Widziałam coś w tym stylu w LM.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz

nie znalazłam identycznej, ale te mnie urzekły

sama malowałam na ścianie drzewko, "fachowcy" tak schrzanili ścianę, że po tygodniu poprawiania ich wygoniłam Sad niestety miejsce było takie, że trudno było czymś to zasłonić i musiałam "dorobić" takie krzywe drzewko Smile
Odpowiedz
(06-10-2015, 07:15 PM)DecouDream napisał(a): Dziewczyny, założyłam ten wątek z prośbą o doradzenie mi w sprawie ściany w sypialni.
Zakochałam się w ścianie, której zdjęcie znalazłam w internecie.

Zastanawiam się jak odtworzyć coś takiego i jakie jest Wasze zdanie w tym temacie. Pokój jest wąski (ok. 250cm), ściana ze skosem. Na środku będzie łóżko, po bokach szafeczki nocne.

Zdjęcia oryginalnego nie mam przy sobie. Ale podobne ściągnęłam z internetu, nasz skos jest bez okna. Jeśli już się zdecydujemy, szablon z kolorem byłby tylko na tej jednej ścianie, za łóżkiem.

Pijoszem uprzejmnie... Wink
http://www.akademiaarchitektury.pl/kolek...ldeco.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości