Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z innej bajki-wzięło mnie na szycie str.4
Asik te róże to z całą pewnością pas materiału zszyty i wywinięty na prawą stronę. A potem musisz to zwinąć w kształcie róży. Wymiary dobierasz sobie wg siebie. Kiedyś gdzieś widziałam taki tutorial, ale nie pamiętam. W każdym razie mi nie wyszła taka ładna. Pamiętam, że jeden koniec był szyty na skos. Ten prosty był w środku. Ale z wyniku nie byłam zadowolona. Na szczęście nie potrzebowałam do niczego, tylko tak sobie próbowałam.

A do cienkich materiałów nożyczki muszą być bardzo ostre. I najlepiej duże. Ale faktycznie muszą być jak brzytwa.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Grażka, chyba zostanę przy tradycyjnych kwiatkach Big Grin
Abask- dzięki również za linka, takie kwiaty wiem jak robić, ale link przyda się do czegoś innego

Taki wianek zrobiłam chrzestnej mojej Natalki, w podziękowaniu za pomoc przy organizacji urodzin. Było dość ciężko, bo ma mieszkanie w bieli i szarości więc nie mogłam i nie chciałam poszaleć z kolorami. Chciałam żeby to było subtelne i stonowane i chyba się udało bo ciocia zachwycona Smile

A tu moje dziecko z opaską pin up. Miała na głowie całe 10 sekund bo później ściągnęła z piskiem Big Grin

http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Ten wianek podoba mi się najbardziej. Uwielbiam pastele. A Twoja Dziecinka!!! Normalnie sama słodycz! Heart yyyy opaska też fajna Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fajnie, że wróciłaś. Przypomniałaś mi swoimi wiankami, że i mój czeka na uszycie. Jest już prawie gotowySmile Dzięki za szybką motywację!
Ten ostatni wianek bardzo ładny w takiej stonowanej kolorystyce. Zresztą przy takich szyjakach najważniejszy jest dobór materiałów. Samo szycie może być bardzo staranne, ale jak materiały do siebie nie pasują, to już nie jest to.
Znam to z własnego doświadczenia - nakrycia głowy córeczki szybko z główki znikająBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
DD też uważam że ostatni wianek najładniejszy Smile mam jeszcze dwa w planach, ale poprzeczkę postawiłam sobie wysoko i nie wiem czy będę z nich równie zadowolona jak z tego Wink

Ataner, czekam na zdjęcie Twojego wianka. Co do doboru materiału-niestety nie mam duszy artystycznej, jak ja to mawiam jestem "tępym inżynierem" który wszystko pod linijkę. Odtwórczo-jestem dobra, twórczo-leżę i kwiczę. Podziwiam prace tej dziewczyny z tego linku co podesłałam. Tam wszystko gra, jest na miejscu. Kratka pasuje go grochów, albo pasków, albo kwiecistego deseniu. Ja przykładam kratkę do grochów i mam wrażenie że to nie "to" Rozumiecie o co chodzi. Podobnie jest w aranżacjach w IKEA- w życiu bym nie połączyła bialych mebli z np niebieską komodą,z innej serii. Tam niby wszystko jest z innej bajki a wszystko pasuje Big Grin

a Natalia weszła w okres zdejmowania czapek...innym osobom Big Grin pierwsze co robi, jak dopada do taty po jego powrocie, to zdejmuje czapkę z głowy Big Grin to samo próbuje robić babci jak ta już stoi w drzwiach gotowa do wyjścia Big Grin Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Uwielbiam takie szyjaki, dlatego mnie się podoba każdy. Niestety ładne materiały i dobrej jakości nie są tanie. Choć mówi się, że takie rzeczy można z resztek szyć, ale jednak materiał musi być ładny.
Fajna opaska, a modelka jeszcze fajniejszaSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Jakaż urocza istotka..! Big Grin
Odpowiedz
Wianek w takiej kolorystyce bardzo mi się podoba. Modelka od opaski - przeurocza.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
modelka przesłoniła Twoje szyjaki Smile urocza
Odpowiedz
Modelka przeurocza. Na szyjakach sie nie znam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości